SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mariusz postrzeli Marcina!

M jak miłość. Mariusz postrzeli Marcina!

01.12.2016, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1258, Mariusz (Mariusz Witkowski)
M jak miłość odcinek 1258, Mariusz (Mariusz Witkowski) foto:

Strzelanina w "M jak miłość"! Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) zostanie postrzelony przez Mariusza (Mariusz Witkowski), bo bez zapowiedzi zjawi się w jego willi, żeby porozmawiać z jego żoną (Dominika Markuszewska). Korczyńska pomoże Chodakowskiemu i tym samym pogrąży swojego męża. W "M jak miłość" mężczyzna, który poprzednio zabił Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) będzie jednak zawzięty i postanowi wyeliminować rywala strzelając do niego!

"M jak miłość" odcinek 1265 - wtorek, 20.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin będzie musiał na własną rękę udowodnić, że jest niewinny. Jego zeznania na komisariacie nie wystarczają, bo Artur (Tomasz Ciachorowski) potwierdza, że to właśnie Chodakowski zabił Naomi.

Zobacz: M jak miłość. Barbara trafi do więzienia za pomoc Marcinowi?

Ukochany Izy (Adriana Kalska), która z resztą się od niego odwróciła, ucieknie z aresztu i postanowi pogrążyć Mariusza. To właśnie kochanek Naomi odpowiada za jej śmierć!

W 1265 odcinku "M jak miłość" Marcin w pierwszej kolejności uda się do szpitala, by poprosić lekarkę o zeznania. Kobieta znała Naomi i mogła coś wiedzieć o jej nieudanym romansie. Pani doktor jednak nie będzie pomocna...

Przeczytaj: M jak miłość. Marek Mostowiak pokona raka!

W 1265 odcinku "M jak miłość" Marcin ukradnie strój dostawcy pizzy i zjawi się w willi Mariusza, by porozmawiać z jego żoną. Gdy Chodakowski zapyta Korczyńską o romans męża i o to, czy zdaża mu się być agresywnym, do domu wróci morderca. Mężczyzna chwyci za broń i zacznie strzelać do intruza! Chodakowski ostatkiem sił wybiegnie z willi i dotrze na osiedle, na którym mieszka. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) znajdzie rannego sąsiada na klatce i zabierze go do swojego mieszkania, by się nim zaopiekować....

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: M jak miłość
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: