SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Korczyńska pomoże Marcinowi

M jak miłość. Korczyńska pomoże Marcinowi

20.12.2016, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1265 Korczyńska
M jak miłość odcinek 1265 Korczyńska foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1264 odcinku serialu "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) podstępem dostanie się do domu Korczyńskiej, żony prawdziwego mordercy Naomi (Mayu Garlińska-Sakai), Mariusza (Mariusz Witkowski). Rozmowę przerwie im jego pojawienie się w domu. W 1265 odcinku serialu "M jak miłość" po tragedii do której dojdzie w domu Korczyńskich, żona Mariusza postanowi pomóc Marcinowi!

"M jak miłość" odcinek 1265 - wtorek, 27.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W poprzednim odcinku serialu "M jak miłość" Marcin podstępem dostał się do domu Korczyńskich, aby porozmawiać z żoną Mariusza o tym, że mąż ją zdradzał. Kobieta będzie w ogromnym szoku i zanim zdąży cokolwiek odpowiedzieć, do domu wróci głowa rodziny... i każe jej zadzwonić na policję, jednocześnie mierząc bronią w Marcina!

Zobacz: M jak miłość. Iza wykorzysta Artura, żeby wyciągnąć Marcina na wolność?

W 1265 odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do zażartej bójki pomiędzy Mariusz, a Marcinem. Walka skończy się tragicznie, ponieważ morderca Naomi wystrzeli z pistoletu kulę, która ugodzi Chodakowskiego w ramię! Rannemu uda się uciec z domu Korczyńskich i będzie włóczył się przez dobrych kilka godzin po Warszawie z krwawiącą raną i pociskiem w ręce. W 1265 odcinku serialu "M jak miłość' przed zrezygnowanym Marcinem, niczym anioł, ukaże się Agnieszka (Magdalena Walach). Olszewska pomoże przyjacielowi i ukryje go u siebie w mieszkaniu.

W międzyczasie, w 1265 odcinku serialu "M jak miłość", Korczyńska przemyśli dokładnie całą sytuację. Postanowi przeszukać wszystkie rzeczy Mariusza. Będzie wściekła na na niego z powodu zdrady, jakiej się wobec niej dopuścił. Odszuka wszystkie zaginione przedmioty, które obciążały go za dokonaną zbrodnię: laptop oraz bransoletkę. Od razu wyruszy do komisariatu:
- Chciałabym złożyć zeznania w sprawie mojego męża! Ale zanim to zrobię… Znalazłam to w garażu. I te rzeczy z całą pewnością nie należą do mojego męża!

Przeczytaj: M jak miłość. Franek będzie zazdrosny o Janka?

Chodakowski w 1265 odcinku serialu "M jak miłość" za sprawą Korczyńskiej odzyska wolność oraz zostanie oczyszczony ze wszystkich stawianych przed nim zarzutów. Mariusz za to zostanie aresztowany za zabójstwo Naomi. Tuż po wyjściu z aresztu, Marcin uda się na spotkanie z Izą (Adriana Kalska)...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: