SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Górecki przepisze jedną z firm na Olgę

M jak miłość. Górecki przepisze jedną z firm na Olgę

02.12.2016, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1265, Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odcinek 1265, Górecki (Wojciech Wysocki) foto:

Olga (Katarzyna Grabowska) pokłóciła się z ojcem i postanowiła zamieszkać sama. Dziewczyna stanie się samodzielna i pracowita, a to biznesmen bardzo doceni. W 1265 odcinku "M jak miłość" Górecki (Wojciech Wysocki) widząc, że jego córka przechodzi poważną szkołę życia postanowi wyciągnąć do niej rękę na zgodę i przepisze jej jedną ze swoich firm transportowych! Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1265 - wtorek, 20.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Olga zbuntowała się i wyprowadziła się od ojca, gdy on zdenerwował się poznając jej plany związane z edukacją, a raczej jej brakiem.

Zobacz: M jak miłość. Barbara trafi do więzienia za pomoc Marcinowi?

Nastolatka zamieszka w wynajmowanym mieszkaniu i dostanie lekcję prawdziwego życia bez pieniędzy ojca i luksusów, na które mogła liczyć do tej pory.

W 1265 odcinku "M jak miłość" Olga będzie chora i ze skruchą poinformuje o tym ojca przez telefon. Biznesmen uzna, że to dobry moment na zażegnanie konfliktu.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek Mostowiak pokona raka!

Górecki pojedzie do córki z siatką najlepszych lekarstw i poinformuje ją, że postanowił przepisać jej jedną ze swoich firm - tę zajmującą się transportem dalekomorskim. Jak zareaguje nastolatka? Dla niej to krok w dorosłość i możliwość dorobienia się prawdziwej fortuny!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: