SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka wyda Chodakowskiego na policji, żeby nie stracić pracy

M jak miłość. Agnieszka wyda Chodakowskiego na policji, żeby nie stracić pracy

20.12.2016, godz. 22:57
M jak miłość odcinek 1265, Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1265, Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

Agnieszka (Magdalena Walach) wyciągnie do Marcina (Mikołaj Roznerski) pomocną dłoń, ale szybko tego pożałuje i zadzwoni na policję! W 1265 odcinku "M jak miłość" Olszewska wyda przyjaciela, żeby nie stracić pracy. Tego chyba nikt się nie spodziewał. To dzięki prokuratorce Chodakowski znów trafi za kratki oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił!

"M jak miłość" odcinek 1265 - poniedziałek, 26.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1265 odcinku "M jak miłość" Marcin, który uciekł z aresztu, skradnie przebranie dostawcy pizzy i w takim stroju zjawi się w mieszkaniu Mariusza, żeby porozmawiać z jego żoną (Dominika Markuszewska). Korczyńska nie zdąży powiedzieć Chodakowskiemu za wiele, bo do mieszkania wróci rozwścieczony mąż i zacznie strzelać w kierunku rywala.

Zobacz: M jak miłość. Dominika Ostałowska straci pracę w M jak miłość?

Postrzelony Chodakowski cudem dotrze do domu, a na klatce schodowej znajdzie go Agnieszka. Sąsiadka zaopiekuje się Marcinem, opatrzy jego ranę i pozwoli mu spokojnie zasnąć. Jednak gdy Marcin się obudzi, Olszewska bezwzględnie przyzna, że musi skontaktować się z jego adwokatem.

- Postać Agnieszki w tej danej chwili oczywiście też jest postawiona pod ścianą i ma ogromny dylemat co zrobić. Agnieszka ryzykuje swoją pracą, a będąc samotną matką ryzykuje się dużo więcej - powiedziała Magdalena Walach, czyli serialowa Agnieszka Olszewska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Ula przejmie nadzór nad siedliskiem

Przez to w 1265 odcinku "M jak miłość" Marcin znów wróci za kraty... Agnieszka okazała się kolejną osobą, która odwróciła się od Chodakowskiego. Nie spodziewaliśmy się tego, a Wy?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: M jak miłość
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: