SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka Olszewska wsadzi rannego Marcina do więzienia

M jak miłość. Agnieszka Olszewska wsadzi rannego Marcina do więzienia

06.12.2016, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1265, Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1265, Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

Agnieszka (Magdalena Walach) pomoże rannemu Marcinowi (Mikołaj Roznerski) w 1265 odcinku "M jak miłość", ale jako prawniczka nie będzie mogła pomóc mu w dalszej ucieczce. W "M jak miłość" Chodakowski wróci do aresztu dzięki Olszewskiej, która skontaktuje się z jego adwokatem. Na szczęście Marcin szybko wyjdzie na wolność, bo żona Mariusza (Mariusz Witkowski) złoży zeznania uniewinniające Chodakowskiego.

"M jak miłość" odcinek 1265 - poniedziałek, 26.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1265 odcinku "M jak miłość" Marcin nadal będzie prowadził swoje prywatne śledztwo, żeby pogrążyć Mariusza. Do tej pory to na nim spoczywają wszystkie obciążenia dotyczące śmierci Naomi (Mayu Gralińska-Sakai). Czy Chodakowski udowodni, że chciał tylko pomóc przyjaciółce?

Zobacz: M jak miłość. Dominika Ostałowska straci pracę w M jak miłość?

Marcin, który uciekł z aresztu, skradnie przebranie dostawcy pizzy i w takim stroju zjawi się w mieszkaniu Mariusza, żeby porozmawiać z jego żoną (Dominika Markuszewska). Korczyńska nie zdąży powiedzieć Chodakowskiemu za wiele, bo do mieszkania wróci rozwścieczony mąż i zacznie strzelać w kierunku rywala.

Postrzelony Chodakowski cudem dotrze do domu, a na klatce schodowej znajdzie go Agnieszka. Sąsiadka zaopiekuje się Marcinem, opatrzy jego ranę i pozwoli mu spokojnie zasnąć. Jednak gdy Marcin się obudzi, Olszewska bezwzględnie przyzna, że musi skontaktować się z jego adwokatem.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula przejmie nadzór nad siedliskiem

Przez to w 1265 odcinku "M jak miłość" Marcin znów wróci za kraty, na szczęście nie na długo! Żona Mariusza postanowi zeznawać i przyniesie na komisariat dowody świadczące o gorącym romansie Mariusza i Naomi. Chodakowski zostanie uniewinniony!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: