SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Antek przepędzi biologicznego ojca

M jak miłość. Antek przepędzi biologicznego ojca

26.12.2016, godz. 10:24
M jak miłość odc. 1241. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość odc. 1241. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Krzysztof Szefler (Karol Pocheć) pojawił się w Grabinie i postanowił poznać swojego nastoletniego syna. Antek (Jakub Jankiewicz) był zachwycony, ale w 1264 odcinku "M jak miłość" znienawidzi biologicznego ojca. Krzysztof będzie chciał zabrać syna w góry, ale chwilę wcześniej Kolęda (Artur Barciś) opowie chłopcu całą historię. W efekcie, Antek nie będzie chciał znać swojego taty i wróci do domu Mostowiaków. Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1264 - wtorek, 13.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Antek znienawidził rodzinę Mostowiaków, gdy poznał swojego biologicznego ojca. Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) martwią się o syna, który unika ich odkąd zamieszkał z dziadkiem.

Jerzy Kolęda będzie przeciwny temu, by Antek nadal spotykał się z Szeflerem, ale Krzysztof zaproponuje chłopcu wspólny wyjazd w góry. Wanda (Maria Rybarczyk) przekona ukochanego, że powinien szczerze porozmawiać z wnukiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek Mostowiak pokona raka!

W 1264 odcinku "M jak miłość" Jerzy opowie Antkowi całą historię. Chłopiec dowie się, że urodził się jako wcześniak i nie przeżyłby gdyby nie Ewa. To właśnie ona walczyła o jego życie, podczas gdy Szefler ich opuścił.

Gdy Krzysztof zjawi się w Grabinie po syna, ten zasypie go całą stertą niewygodnych pytań. W efekcie, Szefler pojedzie w góry sam, a Antek szczęśliwie wróci do prawdziwego domu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: