SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza wykorzysta Artura, żeby wyciągnąć Marcina na wolność?

M jak miłość. Iza wykorzysta Artura, żeby wyciągnąć Marcina na wolność?

19.12.2016, godz. 21:18
M jak miłość odcinek 1264, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1264, Iza (Adriana Kalska) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) został oskarżony o zabójstwo Naomi (Mayu Gralińska-Sakai), a Iza (Adriana Kalska) się od niego odwróciła. Lewińska uwierzyła w opowieści Artura (Tomasz Ciachorowski), ale w 1264 odcinku "M jak miłość" zacznie ciągnąć go za język. Czy Iza wykorzysta byłego narzeczonego, żeby zapewnić Chodakowskiemu wolność? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1264 - wtorek, 13.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" sprawa morderstwa Noami jeszcze długo będzie prześladować Marcina i jego najbliższych. Jako pierwsza od Chodakowskiego odwróciła się Iza, która naiwnie uwierzyła w opowieści Artura.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula największym wsparciem Natalki

Mężczyzna wykorzystał sytuację rywala, żeby się go pozbyć. Przypominamy, że to właśnie były narzeczony Lewińskiej złożył na komisariacie zeznania obciążające Marcina i stwierdził, że widział go razem z Naomi tuż przed jej śmiercią.

W 1264 odcinku "M jak miłość" Iza chyba zaczyna podejrzewać, że Artur kłamie. Dziewczyna delikatnie dopytuje go o szczegóły feralnego dnia, w którym Marcin zniknął z jej życia.

Zobacz: M jak miłość. Antek przepędzi Krzysztofa Szeflera

-Próbuję ci pomóc, ale nie pozwalasz mi i odtrącasz mnie. Wiesz, że posłańca się nie zbaija... - zacznie Artur.
-Nie, poczekaj. Naprawdę tak często się spotykali? Marcin z Naomi? - przerwie mu Lewińska
-Naprawdę.
-A mógłbyś mi jeszcze raz wszystko opowiedzieć ze szczegółami? Chcę wiedzieć jak było, ale jak było naprawdę - poprosi Iza sugerując, że jej zdaniem prawda jest inna.

Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Czy Iza zdobędzie od byłego dowody na niewinność Marcina? To wymagałoby dużego sprytu! Artur robi przecież wszystko, żeby pozbyć się rywala!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: