SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek kłamie Magdzie w żywe oczy

M jak miłość. Olek kłamie Magdzie w żywe oczy

14.12.2016, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1263, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1263, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto:

Olek (Maurycy Popiel) wyjechał do pracy za granicę, ale teraz słono tego żałuje. W 1263 odcinku "M jak miłość" lekarz szczerze porozmawia z Madzią (Anna Mucha) i wyzna, że bardzo za nią tęskni i boi się, że ją straci. Właśnie dlatego skłamie, że wróci na stałe do Polski. Niedługo później w "M jak miłość" Chodakowska dowie się jednak, że jej mąż wbrew jej woli przedłużył kontrakt w Dubaju.

"M jak miłość" odcinek 1263 - poniedziałek, 12.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Olek wyjechał do pracy za granicę, a Magda i Maciek (Franciszek Przanowski) szalenie za nim tęsknili. Chodakowska zaczęła podkochiwać się w Andrzeju (Krystian Wieczorek) a nieświadomy niczego lekarz zaczął przeczuwać, że traci ukochaną.

Zobacz: M jak miłość. Antek przepędzi Krzysztofa Szeflera

Właśnie dlatego Olek nieoczekiwanie wrócił do Warszawy, żeby zrobić ukochanej niespodziankę. W dodatku w 1263 odcinku "M jak miłość" Chodakowski skłamie, że wraca do Polski na stałe.

- Jak ja się za tobą stęskniłem. Przepraszam cię. Teraz już wiem, że ten cały pomysł z wyjazdem to był błąd. Poprawię się. Powiedziałem im już, że nie przedłużam kontraktu i od września wracam na stałe do ciebie.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka wyda Marcina na policji, żeby nie stracić pracy

Niedługo później, gdy Olek wróci na kilka miesięcy do pracy poinformuje ukochaną, że przedłużyli mu kontrakt o kolejne pół roku. Magda będzie wściekła i uzna, że jej mąż od dawna o wszystkim wiedział, tylko zwyczajnie mydlił jej oczy. To małżeństwo nie ma szans na przetrwanie...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: