SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin ucieknie z Polski?

M jak miłość. Marcin ucieknie z Polski?

19.12.2016, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1263, Andrzej (Krystian Wieczorek), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1263, Andrzej (Krystian Wieczorek), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) wciąż ukrywa się przed policją, a Andrzejek (Tomasz Oświecinski) proponuje przyjacielowi, żeby uciekł z Polski. Czy to dobry pomysł? Chodakowski nie chce przepaść bez śladu, bo prowadzi prywatne śledztwo, które może zagwarantować mu wolność. W premierowych odcinkach "M jak miłość" Marcin znajdzie dowody na to, że Mariusz (Mariusz Witkowski) jest zabójcą Naomi (Mayu Gralińska-Sakai)! Dzięki temu będzie mógł wrócić do swojego normalnego życia...

"M jak miłość" odcinek 1263 - poniedziałek, 13.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin nadal ukrywa się przed policją. Oskarżony o morderstwo Naomi Chodakowski uciekł z aresztu, żeby znaleźć dowody na swoją niewinność. W 1263 odcinku "M jak miłość" Marcin zacznie wątpić w to, co robi. Andrzejek umówi go na potajemne spotkanie z Budzyńskim, który podniesie go na duchu i wyzna, żeby pod żadnym pozorem nie zgłaszał się na policję.

Zobacz: M jak miłość. Andrzej kryje Marcina przed policją

- Marcin znajduje się teraz w bardzo trudnej sytuacji. Cały czas próbuje udowodnić swoją niewinność i odzyskać swoje życie - powiedział Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Co zrobi Marcin? Chodakowski jest przebiegły i w końcu dotrze do żony Mariusza, która będzie zdruzgotana opowieścią uciekiniera i zezna na policji, że jej mąż miał romans z baletnicą. Tymczasem w premierowych odcinkach "M jak miłość" siłacz z siedliska zaproponuje przyjacielowi, żeby na jakiś czas wyjechał z Polski.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka wyda Marcina na policji, żeby nie stracić pracy

- A nie myślałeś o tym, żeby wyjechać na jakiś czas z kraju? Wyjechać? - zaproponuje Andrzejek.
- Syna mam. Rodzinę mam. To dla nich muszę udowodnić, że jestem niewinny - nie zgodzi się Marcin, który już niedługo zostanie uniewinniony i zacznie nowe życie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: M jak miłość
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: