SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza wyda Marcina policji?

M jak miłość. Iza wyda Marcina policji?

15.12.2016, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1263 Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1263 Iza (Adriana Kalska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Czy zmanipulowana Iza (Adriana Kalska) posunie się w 1263 odcinku serialu "M jak miłość" do takiego kroku przeciwko Marcinowi (Mikołaj Roznerski)?! Chodakowski będzie chciał się skontaktować telefonicznie z ukochaną, gdy Iza będzie przebywała na przesłuchaniu... I w 1263 odicnku "M jak miłość" zaproponuje policjantom sprawdzenie swojego telefonu!

"M jak miłość" odcinek 1263 - poniedziałek, 19.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Do Izy w 1263 odcinku serialu "M jak miłość" zadzwoni sfrustrowany Marcin. Chodakowski już nie wytrzymuje życia w niewiedzy i samotności, ciągłym strachu i ucieczce. Jest bezsilny wobec oskarżeń Artura (Tomasz Ciachorowski) i w końcu postanowi wziąć sprawy w swoje ręce.

Zobacz: M jak miłość. Marcin zostanie świadkiem Andrzejka

Gdy zadzwoni telefon, Iza odbierze nie znając numeru telefonu na wyświetlaczu. Kiedy w 1263 odcinku serialu "M jak miłość" odbierze i usłyszy głos Marcina, natychmiast się rozłączy! Chodakowski wścieknie się i rzuci swoim telefonem o ścianę, nie wiedząc, że Lewińska rozłączyła się, ponieważ akurat będzie w komisariacie! Policjancie niemalże od razu zainteresują się, dlaczego kuratorka się rozłączyła i zaczną drążyć temat.
- A więc, czternastego miałam wizytę u dentysty, a później wróciłam do domu, do Szymka, żeby zmienić mamę Marcina - Iza będzie kontynuowała składanie zeznań, jak gdyby nigdy nic - A przepraszam, dlaczego panowie o to pytają?
- Nie chcę być obcesowy, ale mógłbym wiedzieć, kto dzwonił? Tak nagle rozłączyła pani połączenie - spyta jeden z funkcjonariuszy.
- Automat - odpowie w 1263 odcinku serialu "M jak miłość" bez zastanowienia Lewińska. Co jak co, ale trzeba jej przyznać, że tym razem zachowa się świetnie wobec Marcina! Nie pozwoli, aby policjanci zaczęli coś podejrzewać - Reklama. Chce pan sprawdzić?
- Nie, dziękuję. Nie ma takiej potrzeby.

Przeczytaj: M jak miłość. Ojciec Asi umrze?

Czy tym gestem Iza pokaże, że daje szansę Marcinowi udowodnić, że jest niewinny? Tak czy inaczej, to raczej nie wystarczy, aby naprawić jej inne błędy!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: