SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula straci szansę na miłość?

M jak miłość. Ula straci szansę na miłość?

11.12.2016, godz. 23:11
M jak miłość odcinek 1262 Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odcinek 1262 Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Ula (Iga Krefft) ostatnio cierpiała z powodu braku partnera. Po błędzie z chłopakiem-szantażystą, wreszcie w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" zakocha się po uszy! To będzie miłość od pierwszego wejrzenia, jednakże popełni błąd z którego zda sobie sprawę znacznie później... Czy w 1262 odcinku "M jak miłość" Ula straci szansę na miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1262 - wtorek, 13.12.2016, o godz. 20.40 w TVP

Ula w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" obserwując zachowanie Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski), sama zapragnie być w związku. Leśniczy dba o jej siostrę, zapewnia dobrobyt i na domiar wszystkiego, chce nawet adoptować jej córeczkę. Ula też by chciała kogoś takiego.

Zobacz: M jak miłość. Natalka interweniuje na rodzinnej imprezie Mostowiaków

Wyznaje Natalce w 1262 odcinku "M jak miłość", że potrzebowałaby kogoś, przy kim mogłaby poczuć się bezpiecznie i zostać otoczona troską przez ukochanego mężczyznę. Siostra przepowie jej, że zapewne niedługo kogoś takiego spotka... I rzeczywiście się tak stanie! Ula w 1262 odcinku "M jak miłość" zakocha się od pierwszego wejrzenia w Janku (Tomas Kollarik). Wpierw na niego nakrzyczy i każe mu odczepić się od Ali (Olga Frycz), która prawie spowoduje wypadek samochodowy. Chwilę później jednak odpuści sobie dumę i zawstydzona, z trudem przeprosi Janka za pomyłkę.

W 1262 odcinku "M jak miłość" zadzwoni podekscytowana do Natalki, aby opowiedzieć jej o napotkanym przystojniaku. Szczęście, że wreszcie się zakochała, przerwie jej myśl, którą natychmiast podzieli się z siostrą:
- Przypadkiem wpadliśmy na siebie i zaiskrzyło! Mówię ci, to było to – cholerne uderzenie pioruna! W oczach ciemno, a nogi miałam jak z waty... Cholera, że też nie poprosiłam go o telefon! A to na sto procent była moja druga połówka... I właśnie straciłam szansę na spełnioną miłość...

Przeczytaj: M jak miłość. Kisielowa namówi Mostowiaków na jogę!

Ula jeszcze nie wie, że z tajemniczym nieznajomym połączy ją więcej, niż tylko jedno przypadkowe spotkanie! W 1262 odcinku "M jak miłość" Natalce zostanie przydzielony w pracy nowy partner. Policjantka nie zda sobie sprawy, że to właśnie miłość życia jej siostry! Jak prędko Ula spotka Janka? Czy przy przystojnym policjancie wreszcie będzie mogła poczuć się bezpiecznie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: