SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Szczere wyznanie Franka. Co na to Natalka?

M jak miłość. Szczere wyznanie Franka. Co na to Natalka?

08.12.2016, godz. 13:00
M jak miłośc odcinek 1262 Natalka (Marcjanna Lelek) Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłośc odcinek 1262 Natalka (Marcjanna Lelek) Franek (Piotr Nerlewski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Miłość jest w powietrzu! Franek (Piotr Nerlewski) coraz poważniej myśli o swoim związku z Natalką (Marcjanna Lelek). Dziewczyna w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" zauważy, że nie tylko do niej ukochany żywi potężne uczucie! Specjalną troską otacza przecież również Hanię (Maja Marczak)! Zarzycki w 1262 odcinku "M jak miłość" postawi sprawę jasno i szczerze powie Natalce, że chce adoptować jej córkę!

"M jak miłość" odcinek 1262 - wtorek, 13.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1262 odcinku serialu "M jak miłość", Natalka już z samego rana po otworzeniu oczu, dostrzeże coś, na co do tej pory nie zwracała uwagi. Zachowanie Franka wobec małej Hani będzie co najmniej rozczulające. Jak to do małego dziecka, leśniczy zacznie mówić do swojej podopiecznej. Natalka wychwyci fragment o... tatusiu! Postanowi zapytać o to ukochanego.

Zobacz: M jak miłość. Olga pogodzi się z ojcem?

- Dzisiaj rano wziąłeś Hanię na ręce i powiedziałeś... - zacznie Natalka, której będzie chyba trochę głupio pytać o takie rzeczy. Całe szczęście, jej cudowny ukochany całkowicie się nie przejmie!
- Powiedziałem, że jestem jej ojcem - odpowie Mostowiakównie bez żadnego skrępowania! - Masz z tym jakiś problem? Uważam się za jej ojca.
Franek będzie bardzo zajęty pracą, ale obieca ukochanej, że porozmawiają o tym później. I faktycznie, zastanie ją w ogrodzie i nie zostawi sprawy samej sobie!
- Natalka, i tak chciałem z tobą o tym porozmawiać. No, ale skoro podsłuchujesz i wtrącasz się w moje konszachty z Hanią, to sprawa nabrała tempa - Natalka podziękuje ukochanemu, wzruszy się nie na żarty! A Franek dobitnie stwierdzi - Nie dość, że mam super dziewczynę, to dostałem całkiem fajną rodzinę w pakiecie.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin traci Izę. Chodakowski śledzi Artura

Jeszcze w tym samym 1262 odcinku serialu "M jak miłość" Zarzycki poprosi Natalkę, aby skontaktowała się z radcą prawnym. Będzie chciał zacząć proces adopcyjny Hani, w dodatku jak najszybciej! To się nazywa przywiązanie! A młoda Mostowiakówna będzie w siódmym niebie, nie mogąc uwierzyć w swoje szczęście.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: