SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka i Franek wezmą ślub?

M jak miłość. Natalka i Franek wezmą ślub?

13.12.2016, godz. 13:00
M jak miłość odcinek 1246, Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1246, Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1262 odcinku serialu "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) usłyszy bardzo odważną propozycję ze strony Franka (Piotr Nerlewski)! Leśniczy chce zobowiązać się wobec ukochanej oraz jej córeczki na poważnie. Mało tego, w 1262 odcinku "M jak miłość" podejmie pierwsze kroki w tym kierunku - ale czy to wystarczy?

"M jak miłość" odcinek 1262 - wtorek, 13.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Franek w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" już z samego rana zaskoczy Natalkę swoim zachowaniem wobec jej córeczki. "Chodź do tatusia", powie malutkiej Hani (Maja Marczak), a młoda Mostowiakówna aż otworzy szerzej oczy ze zdziwienia.

Zobacz: M jak miłość. Antek przepędzi Krzysztofa Szeflera

Oczywiście nie zapomni dopytać sie później ukochnaego w 1262 odcinku serialu "M jak miłość", co miał na myśli mówiąc Hani, że jest jest tatą. Okaże się, że chłopak chce adoptować małą! 
- Powiedziałem, że jestem jej ojcemMasz z tym jakiś problem? Uważam się za jej ojca. (...) Natalka, i tak chciałem z tobą o tym porozmawiać. No, ale skoro podsłuchujesz i wtrącasz się w moje konszachty z Hanią, to sprawa nabrała tempa. (...) Jestem naprawdę cholernym farciarzem. Nie dość, że mam ekstra dziewczynę, to jeszcze dostałem w pakiecie całkiem fajną rodzinkę!- Umówisz nas na poniedziałek z tym mecenasem?
- Wernerem -
podpowie Frankowi Mostowiakówna.
- Nie wiadomo, co Darek i jego matka jeszcze wymyślą. A musimy znać wszystkie procedury. Żeby nic nas nie zaskoczyło. Żebym w końcu był ojcem Hani naprawdę.
Wzruszona w 1262 odcinku "M jak miłość do granic możliwości Natalka, czule pocałuje ukochanego w usta.
- A to za co? -
spyta leśniczy.
- Za to, że jesteś.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Andrzej trafią do łóżka?

Czy po takim oświadczeniu możemy liczyć na zaręczyny? Dobra wiadomość dla fanów tej uroczej pary, ponieważ raczej tak! Franek, aby zostać prawnie tatą Hani powinien być mężem Natalki. To ułatwi im wiele formalności, a w razie potrzeby biologiczny ojciec dziewczynki będzie miał ograniczone szanse na intrygi. Poza tym - Franek jest tak zakochany w Natalce, że prędzej czy później zobaczymy ich zaręczynym, a może nawet ślub, na ekranie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: