SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek Mostowiak pokona raka!

M jak miłość. Marek Mostowiak pokona raka!

17.11.2016, godz. 09:00
M jak miłość odc. 1241. Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odc. 1241. Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Marek (Kacper Kuszewski) w końcu powie Ewie (Dominika Kluźniak) o swojej chorobie. Żona Mostowiaka w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" pojedzie wraz z nim, aby odebrać wyniki badań histopatologicznych, aby ostatecznie rozstrzygnąć sprawę ewentualnego leczenia raka. Jednak to nie będzie wcale potrzebne, ponieważ w szpitalu, w 1262 odcinku serialu "M jak miłość", okaże się, że Marek wyzdrowieje!

"M jak miłość" odcinek 1262 - wtorek, 13.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa w końcu dowie się o czerniaku, na którego zachorował Marek. Oczywiście przez przypadek, ponieważ Mostowiakowi nie będzie się spieszyło, aby przekazać żonie złe wieści. Sama wyczuje opatrunek pod ubraniem swojego ukochanego i będzie w szoku, gdy dowie się o zabiegu, chorobie oraz całej reszcie rzeczy, które mąż przed nią ukrywał.

Zobacz: M jak miłość. Barbara trafi do więzienia za pomoc Marcinowi?

Pomimo tego, że Ewa będzie zła na Marka, to zapewni go, że będzie przy nim i wspólnie dadzą sobie radę z pokonaniem raka. W końcu już sobie raz poradzili z jej chorobą. Marek pojedzie wraz z żoną w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" do szpitala, aby odebrać końcowe wyniki badań. Lekarz powiedział Markowi, że musi na nie czekać, aby cokolwiek stwierdzić, ponieważ nie wykryto żadnych przerzutów na inne organy mężczyzny.

Jak podaje "Świat Seriali", kiedy w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" Marek i Ewa dotrą do szpitala, czeka na nich szczęśliwa nowina! Podczas oczekiwania na werdykt oboje będą bardzo poruszeni. 
- W badaniu histopatologicznym wyszło nam, że to nie czerniak, ale rak podstawnokomórkowy, czyli niezłośliwa zmiana nowotworowa - doktor Lewczuk (Jakub Grzegorek) przekaże swojemu pacjentowi w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" dobre wieści - To znaczy, że wszystko jest w porządku.

Przeczytaj: M jak miłość. Naomi pobita! Marcin uratuje baletnicę przed Mariuszem

To cudowna nowina, ponieważ  raczej nikt nie potrafi sobie wyobrazić serialu bez Marka! Mostowiakowie od 1262 odcinka serialu "M jak miłość" będą mogli spać spokojnie!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: