SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Poznajcie Janka. To nowy chłopak Uli

M jak miłość. Poznajcie Janka. To nowy chłopak Uli

06.12.2016, godz. 19:59
M jak miłość Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik) foto: TVP2

Ulę (Iga Krefft) w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" niespodziewanie trafi strzała Amora! Wszystko przez to, że Ala (Olga Frycz) pożyczy samochód i będzie mieć stłuczkę z Jankiem Morawskim (Tomas Kollarik). Gdy Ula ujrzy chłopaka 1 262 odcinku serialu "M jak miłość" uwierzy w miłość od pierwszego wejrzenia!

"M jak miłość" odcinek 1262 - wtorek, 6.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ula zakocha się na środku polnej drogi w 1262 odcinku serialu "M jak miłość"! Mostowiakówna, która uznała siebie za zupełnego pechowca, jeśli chodzi o sprawy sercowe, zmieni zdanie niemal natychmiast, a wszystko to za sprawą Ali.

Zobacz: M jak miłość. Marek Mostowiak choruje na raka!

Dziewczyna pożyczy samochód od Pawła (Rafał Mroczek) w 1262 odcinku serialu "M jak miłość", tylko na chwilę, a prawie spowoduje wypadek na drodze do Grabiny. Na skrzyżowaniu niemalże wjedzie pod koła Jankowi Morawskiemu. Mężczyzna wyskoczy jak strzała ze swojego samochodu i zacznie wściekać się na Alę za to, że prawie spowodowała wypadek. W tym samym czasie Ula zauważy zaistniałą sytuację. Będzie myślała, że Janek chce zaatakować Alę i ruszy dziewczynie na odsiecz. Zacznie kłócić się z Morawskim i nie da dojśc do głosu Ali. Kiedy wreszcie sprawczyni całego zamieszania 1262 odcinku "M jak miłosć" będzie mogła coś powiedzieć, wyjaśni zbulwersowanej Mostowiakównie, że to wszystko jej jest winą. Poprosi Ulę, by przeprosiła Janka, a samego chłopaka, jak podaje "Świat Seriali", ubłaga, żeby nie wzywał policji. Zduńska przy okazji całego zamieszania zauważy, że Morawski i Ula wpadli sobie w oko! Nie będzie się mylić. Mostowiakówna później zwierzy się swojej siostrze, że spotkała miłość życia. Zapomniała jednakże wziąć od chłopaka numeru telefonu, ale to nie okaże się być w najmniejszym stopniu problemem. Natalka (Marcjanna Lelek) przyjdzie do pracy i pozna swojego nowego partnera, którym będzie właśnie Janek! Morawski jest policjantem, którego przeniesiono z Warszawy do komisariatu w Grabinie.

Przeczytaj: M jak miłość. Olga kupi Kindze Kamasutrę!

Teraz, kiedy Natalka będzie ściśle współpracować z Jankiem, Ula dostanie szansę na dokładniejsze poznanie chłopaka, którego oskarzyła o napaść w 1262 odcinku serialu "M jak miłość". Czy będzie coś więcej pomiędzy Morawskim, a Ulą? Przekonamy się już niedługo.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: