SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek zaadoptuje Hanię

M jak miłość. Franek zaadoptuje Hanię

14.11.2016, godz. 12:00
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: TVP2

Franek (Piotr Nerlewski) bardzo pozytywnie zaskoczy Natalkę (Marcjanna Lelek) w 1262 odcinku serialu "M jak miłość"! Zwierzy się swojej ukochanej, że traktuje jej córeczkę Hanię (Maja Marczak), jak swoje własne dziecko! Zarzyckie weźmie sprawy w swoje ręce i podejmie pierwsze kroki w 1262 odcinku serialu "M jak miłość", by adoptować dziewczynkę.

"M jak miłość" odcinek 1262 - wtorek, 06.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" będzie niesamowicie wzruszona zachowaniem swojego ukochanego. Zobaczy Franka, jak bierze czule w objęcia jej córeczkę. Zarzycki weźmie na ręce w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" ledwo co obudzoną Hanię ze słowami:

Zobacz: M jak miłość. Artur wbrew sobie zawiezie Marysię do Bilskiego

- Chodź do tatusia, u taty w ramionach jest najbezpieczniej - Natalka jak podaje "Świat Seriali" znieruchomieje. Przecież Franek nie jest biologicznym ojcem Hani, więc skąd w nim taki instynkt wobec malutkiej dziewczynki? Jeszcze w tym samym 1262 odcinku serialu "M jak miłość" leśniczy porozmawia ze swoją ukochaną. Wyzna jej, że uważa się za ojca Hani i nie zmieni zdania:
- Masz z tym jakiś problem? - spyta w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" z pewną dozą niepewności. W końcu to dosyć nietypowe, że tak młody chłopak chce wychowywać dziecko, w dodatku nie swoje. Chwilę później doda:
- I tak chciałem o tym z tobą porozmawiać, ale wtrącasz się w moje konszachty z Hanią, to sprawa nabrała tempa.
Poprosi swoją ukochaną, by umówiła ich z Wernerem (Jacek Kopczyński). Franek będzie chciał w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" podjąć pierwsz kroki prawne w kierunku adopcji małej Hani.
- Trzeba w końcu zacząć wokół tego chodzić, dowiedzieć się o procedury, żebym mógł zostać ojcem Hani... naprawdę.

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna odzyska Franka?

Frankowi rzeczywiście zależy na córeczce Natalki. Na poważnie myśli o swojej ukochanej oraz o wspólnym życiu z nią. Jednak nadal, adopcja jest poważną decyzją, która też ma swoje konsekwencje. Co zrobi w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" Natalka? Jak zareaguje? Zgodzi się, by Franek został prawnie ojcem jej córeczki?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: