SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala i Paweł żegnają się z Grabiną

M jak miłość. Ala i Paweł żegnają się z Grabiną

17.11.2016, godz. 12:00
M jak miłość odc. 1158. Ala (Olga Frycz), Basia (Gabrysia Raczyńska), Paweł Zduński (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1158. Ala (Olga Frycz), Basia (Gabrysia Raczyńska), Paweł Zduński (Rafał Mroczek) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W końcu nadszedł czas wyprowadzki! W 1262 odcinku serialu "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga) zaczną wyprowadzać się z Grabiny, aby przenieść się z powrotem do Warszawy. Zanim jednak opuszczą dom, wpierw zaczną wspominać wszystkie chwile spędzone na wsi. W 1262 odcinku "M jak miłoś" czeka ich równierz niemiła, aczkolwiek wzruszająca niespodzianka!

"M jak miłość" odcinek 1262 - wtorek, 13.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ala i Paweł wreszcie podejmą decyzję o wyprowadzce z Grabiny. W 1262 odcinku serialu "M jak miłość" postanowią ostatecznie pożegnać się z domem w rodzinnych stronach Zduńskiego i przeprowadzić się do Warszawy. Część decyzji o zmianie miejsca zamieszkania zapadła wtedy, gdy Basia (Gabrysia Raczyńska) zrozumiała, że jej mamie jest strasznie ciężko codziennie dojeżdżać kilkadziesiąt kilometrów do pracy.

Zobacz: M jak miłość. Barbara trafi do więzienia za pomoc Marcinowi?

Zanim jednak ostatecznie rodzina opuści dom, zaczną sentymentalnie wspominać czas spędzony w domu, który opuszczą w 1262 odcinku serialu "M jak miłość":
- W sumie nie było tu nam źle, prawda?
- spyta się Ala męża, który odpowie jej radosnym tonem:
- To prawda, ale już czas, żeby ruszyć dalej! - następnie, jak podaje "Świat Seriali", wytłumaczy żonie, że to nie jest nic złego. Według Pawła Polacy traktują przeprowadzkę jak dopust boży - A przecież to może być, i będzie ruch do przodu.

Tuż przed ostatnim wyjściem z domu pojawi się problem, który dodatkowo poruszy wspomnienia Ali oraz Pawła.

- Wywaliło korki i siadła nam cała instalacja! Muszę to cholerstwo teraz naprawić, bo z odbioru domu będą nici.
- Poprzatrz, teraz tak samo zamykamy pobyt w tym domu - powie wzruszona Ala w 1262 odcinku serialu "M jak miłość" przypominając mężowi, że instalacja elektryczna również siadła, kiedy dopiero się wprowadzili do domku w Grabinie.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek Mostowiak pokona raka!

Wyprowadzka z Grabiny na pewno wiele ułatwi Ali i Pawłowi. Kto wie, może wrócą dopiero na starość? Jak poradzą sobie w nowym mieszkaniu?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: