SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek uratuje swoje małżeństwo?

M jak miłość. Olek uratuje swoje małżeństwo?

06.12.2016, godz. 19:53
M jak miłość odcinek 1244. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1244. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto:

Olek (Maurycy Popiel) poczuje, że Magda (Anna Mucha) się od niego oddala. Ich relacja nie przypomina już kochającego się małżeństwa, a chłodne, służbowe relacje. W 1261 odcinku "M jak miłość" Chodakowski niespodziewanie przyjedzie do Polski, żeby ratować swój związek. Uda się? Jak Magda zareaguje, gdy zobaczy męża w 1261 odcinku "M jak miłość?

"M jak miłość" odcinek 1261 - poniedziałek, 12.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Olek wyjechał do pracy za granicę i zostawił Magdę samą z Maćkiem. Lekarz postawił na karierę, choć ukochana wielokrotnie prosiła go, żeby został w kraju.

Zobacz: M jak miłość. Justyna odzyska Franka?

Chodakowski wspina się po szczeblach kariery w Dubaju, a z Magdą ma tylko telefoniczny kontakt. Przyjaciółka Kingi (Ktarzyna Cichopek) zaczęła pracę w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i zaprzyjaźniła się z szefem. Andrzej robi do Madzi maślane oczy - ciekawe, czy Olek dowie się, że ma rywala!

Przeczytaj: M jak miłość. Olga kupi Kindze Kamasutrę!

-Wiesz, ostatnio wyczułem coś dziwnego jakiś dystans... - powie Olek, gdy w 1261 odcinku "M jak miłość" niespodziewanie przyjedzie do Warszawy, żeby zrobić żonie niespodziankę.
-Miałam i mam do ciebie żal, że nie udało nam się stworzyć dla Maćka rodziny. Ale to nie jest dobry czas, żeby o tym rozmawiać - westchnie Magda, która dobrze wie, że Olek przyjechał do Polski głównie ze względu na kłopoty Marcina (Mikołaj Roznerski).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: