SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Nowy chłopak Uli będzie wspólnikiem Natalki

M jak miłość. Nowy chłopak Uli będzie wspólnikiem Natalki

30.11.2016, godz. 17:00
M jak miłość Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik) foto: TVP2

Ula (Iga Krefft) zapomni o niepowodzeniu w miłości. W premierowych odcinkach młodsza córka Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) straci głowę dla Janka (Tomas Kollarik). Natalka (Marcjanna Lelek) zauważy, że jej siostra wzdycha do przypadkowo poznanego przystojniaka i postanowi umówić ją na spotkanie z nowym policjantem. Ula odmówi, bo nie będzie wiedziała, że nowym wspólnikiem Natalki jest właśnie cudowny Janek! Co wydarzy się w 1261 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1261 - poniedziałek, 12.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1261 odcinku "M jak miłość" Ala (Olga Frycz) pożyczy od męża samochód i wybierze się na zakupy. Po drodze spowoduje jednak stłuczkę, a drugim poszkodowanym okaże się przystojny Janek. Na miejscu wypadku przypadkowo zjawi się Ula. Córka Mostowiaka od razu zakocha się w chłopaku!

Zobacz: M jak miłość. Kim jest nowy chłopak Uli?

Jakiś czas później, w 1261 odcinku "M jak miłość" Natalka zauważy, że jej siostra nie może przestać wzdychać do tajemniczego znajomego. Zaproponuje jej więc randkę z nowym policjantem w Grabinie, ale Ula odmówi. Powód? Nie będzie wiedziała, że cały czas mowa o przystojnym Janku, którego poznała przy okazji wypadku Ali.

- Janek nie odkrywa swojej osobowości, zostaje tajemnicą dla mieszkańców Grabiny. Janek jest osobą zarozumiałą - powiedział w "Kulisach serialu M jak miłość" aktor, który wcieli się w rolę nowego policjanta.

Przeczytaj: M jak miłość. Janek jest bankrutem. Przyjaciel Zduńskich ucieknie z Polski

Do spotkania Uli i Janka oczywiście dojdzie. Janek także zakocha się w Mostowiakównie i szybko przejdzie do rzeczy. W nowych odcinkach "M jak miłość" chłopak będzie już oficjalnym partnerem Uli.

- Uli w Janku podoba się, że jest odpowiedzialny i dojrzały. Janek daje jej poczucie bezpieczeństwa - chwali sobie nowego chłopaka Ula, w premierowych "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: