SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin włamuje się do mieszkania Naomi i szpieguje Artura

M jak miłość. Marcin włamuje się do mieszkania Naomi i szpieguje Artura

29.11.2016, godz. 21:52
M jak miłość odcinek 1259, Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1259, Marcin (Mikołaj Roznerski) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) ucieknie z aresztu, żeby udowodnić swoją niewinność. W "M jak miłość" wszyscy odwrócą się przeciwko niemu. Chodakowski będzie zdany tylko na siebie. W 1261 odcinku "M jak miłość" Marcin włamie się do mieszkania Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) i znajdzie dowody obciążające Mariusza (Mariusz Witkowski). Niedługo później spotka się także z jego żoną. W między czasie uciekinier zacznie śledzić Artura (Tomasz Ciachorowski), który korzystając z jego sytuacji znów zacznie manipulować Izą (Adrianna Kalska).

"M jak miłość" odcinek 1261 - poniedziałek, 12.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Aresztowany Marcin nie ma szans, by udowodnić swoją niewinność. Nikt - nawet Iza Lewińska - nie stoi po jego stronie. Na domiar złego Artur złoży obciążające go zeznania. Oskarżony o zabójstwo Naomi będzie musiał walczyć o sprawiedliwość i właśnie dlatego ucieknie z aresztu.

Zobacz: M jak miłość. Olek uratuje swoje małżeństwo?

Marcin wykorzysta pobyt w szpitalu i nieuwagę funkcjonariuszy, żeby uciec do Grabiny. Uda mu się opuścić placówkę i wsiąść w autobus, który wywiezie go za miasto.

W 1261 odcinku "M jak miłość" uciekinier włamie się do domu Naomi, by zdobyć dowody obciążające Mariusza, który groził baletnicy. Marcin będzie także śledzić Artura, który do tej pory śledził każdy jego ruch i to właśnie on zeznał, że widział oskarżonego z Naomi tuż przed jej śmiercią.

Przeczytaj: M jak miłość. Janek jest bankrutem. Przyjaciel Zduńskich ucieknie z Polski

Chodakowski posunie się o krok dalej i w 1265 odcinku "M jak miłość" w przebraniu dostawcy pizzy dostanie się do domu Mariusza, by osobiście porozmawiać z jego żoną. Korszyńska (Dominika Karkuszewska) przyniesie Chodakowskiemu rzeczy kochanki męża, które znalazła w piwnicy. W tym momencie do mieszkania wróci agresor i strzeli do Marcina! Ranny Chodakowski ostatkiem sił wróci do domu, a na klatce schodowej odnajdzie go Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: M jak miłość
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: