SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin traci Izę. Chodakowski śledzi Artura

M jak miłość. Marcin traci Izę. Chodakowski śledzi Artura

07.12.2016, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1261 Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1261 Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) przebywający w "areszcie domowym" u bratowej Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w 1265 odcinku serialu "M jak miłość" wybierze się na spacer... za Arturem (Tomasz Ciachorowski)! Zobaczy go z Izą (Adriana Kalska). Zawiedzie się jeszcze bardziej na ukochanej w 1265 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1261 - poniedziałek, 12.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin w 1261 odcinku serialu "M jak miłość" wyśle sms Lewińskiej, by spotkała się z nim po kryjomu w parku. Kobieta chcąc wreszcie się czegokolwiek dowiedzieć, pójdzie w ustalone miejsce. Gdy ona będzie czekać na ławce, w tym samym czasie Marcin wraz z Andrzejkiem będą kryć się po krzakach.

Zobacz: M jak miłość. Olek uratuje swoje małżeństwo?

Mężczyźni śledzili Artura, który jak się okazało, również poszedł na spotkanie z Izą... Widząc, jak na powitanie były kuratorki czule chwyta ją za ramię, Chodakowski zniesmaczony odpuści i pójdzie w siną dal. Nie zobaczy, jak ukochana ucieka po rozmowie z Arturem:
- Cześć.
- Cześć? - Iza będzie wyraźnie zdziwiona widokiem Artura, zamiast Marcina - To ty mi wysłałeś tego smsa?
- Ten facet cię zdradzał, oszukiwał, a ty nawet nie chcesz ze mną rozmawiać? Iza, chciałem ci tylko udowodnić, że Marcin na ciebie nie zasługuje! Przypadkiem wyszło na jaw, że jest naprawdę złym człowiekiem, to za to mnie tak nienawidzisz?
- Boże... Ja już niczego nie rozumiem! - Lewińska w 1261 odcinku serialu "M jak miłość" wpadnie w panikę - Dajcie mi wszyscy święty spokój!
Ucieknie z miejsca zdarzenia.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka Olszewska wsadzi rannego Marcina do więzienia

Chodakowski będzie wyraźnie zrezygnowany widokiem, który zastanie w 1261 odicnku serialu "M jak miłość". Manipulowanej Izie również nie jest łatwo, ale to jej nie powinno tłumaczyć. Czy Marcin będzie w stanie jej wybaczyć?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: