SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala spowoduje wypadek samochodowy

M jak miłość. Ala spowoduje wypadek samochodowy

29.11.2016, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1167. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
Nikt nie spodziewał się upadku tygo małżeństwa. foto:

Ups! Ala (Olga Frycz) będzie miała kłopoty. W 1261 odcinku "M jak miłość" żona Pawła (Rafał Mroczek) weźmie jego nowy samochód i pojedzie na zakupy. Po drodze spowoduje wypadek! Na szczęście nikomu nic się nie stanie, ale Zduński będzie miał powody do zmartwień. Jego nowiutkie, sportowe auto będzie mocno pokiereszowane! Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1261 - poniedziałek, 12.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" interes Pawła się opłaca! Ala z resztą też dostała pracę, więc od teraz Zduńscy nie będą narzekać na kłopoty finansowe. Z tej okazji Paweł sprawi sobie prezent - sportowe, niebieskie Subaru, które jest marzeniem każdego mężczyzny!

Zobacz: M jak miłość. Olek uratuje swoje małżeństwo?

Pech w tym, że w 1261 odcinku "M jak miłość" Ala pożyczy samochód, bo postanowi pojechać na zakupy. Po drodze Zduńska doprowadzi do wypadku, który dzięki czujności drugiego kierowcy nie skończy się całkowitą tragedią.

- O, cholera! - Ala zaklnie pod nosem, gdy z przeciwnego samochodu wysiądzie przystojny mężczyzna. Na szczęście Zduńska szybko się z nim dogada i wyzna, że na domiar złego nie ma przy sobie dokumentów!

Przeczytaj: M jak miłość. Janek jest bankrutem. Przyjaciel Zduńskich ucieknie z Polski

Na miejscu zdarzenia zjawi się Ula (Iga Krefft), która już od pierwszego wejrzenia zakocha się w Janku (Tomas Kollarik), którego wóz także będzie poszkodowany w wyniku kraksy.

Paweł będzie miał powody do zmartwień. Ala będzie musiała mu o wszystkim powiedzieć - ciekawe, jak Zduński zareaguje? Dowiemy się w nowych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: