SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula zdradzi siostrze tajemnicę ojca

M jak miłość. Ula zdradzi siostrze tajemnicę ojca

21.11.2016, godz. 14:00
M jak miłość odc. 1174. Marek (Kacper Kuszewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1174. Marek (Kacper Kuszewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft) foto: TVP2

Póki co, jedynie Ula (Iga Krefft) wie o chorobie Marka (Kacper Kuszewski). W 1260 odcinku serialu "M jak miłość" oboje dowiedzą się, że nie doszło do przerzutów. Ojciec poprosi Mostowiakównę, aby pomimo tego nikomu nie wspomniała o jego raku. Ula jednak nie wytrzyma presji i powie Natalce (Marcjanna Lelek) w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" o chorobie Marka.

"M jak miłość" odcinek 1260 - wtorek, 6.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ula zupełnie przez przypadek dowiedziała się o chorobie Mostowiaka. Mężczyzna starał się jak najbardziej wszystko ukryć przed bliskimi. Gdyby nie jego historia przeglądarki na laptopie, nerwowe zachowanie i dociekliwość Uli, choroba nadal pozostałaby tajemnicą... W 1260 odcinku serialu "M jak miłość" o raku na którego choruje Marek dowie się kolejna osoba.

Zobacz: M jak miłość. Magda opiekuje się Andrzejem

Pomimo prośby Mostowiaka, aby Ula została wspólnikiem jego spisku, Mostowiakówna powie Natalce prawdę o nietypowym zachowaniu ich taty. Nie mogąc poradzić sobie z myślą, że Marek może faktycznie umrzeć, Ula postanowi zwierzyć się siostrze ze swoich obaw. Trudno jej się dziwić, że nie wytrzyma presji i opowie jej o wszystkim, czego sama się dowiedziała.

- Był w szpitalu? - Natalka w 1260 odcinku serilau "M jak miłość" po wieściach usłyszanych od siostry będzie przerażona! - Muszę z nim porozmawiać!
- Poczekaj, dzisiaj wróci Ewa, może wtedy tata skończy wreszcie z tymi swoimi tajemnicami -
Ula postara się uspokoić siostrę. W końcu obiecała Markowi, że nikomu, nawet własne siostrze, nie powie o jego dolegliwości.

Przecyztaj: M jak miłość. Marcin atakuje Mariusza. Naomi będzie bezpieczna?

Czy Natalka pomimo słów siostry postanowi porozmawiać z ich ojcem? A może Marek wreszcie przyzna się przed całą resztą rodziny w 1260 odcinku serialu "M jak miłość", że jest chory na raka?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

570214/
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: