SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka wsadzi babcię do więzienia?

M jak miłość. Natalka wsadzi babcię do więzienia?

05.12.2016, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1260, Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odcinek 1260, Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska) foto:

Poważny zgrzyt w rodzinie Mostowiaków. W "M jak miłość" Barabra (Teresa Lipowska) spotka w lesie Marcina (Mikołaj Roznerski) poszukiwanego przez policję. Natalka (Marcjanna Lelek) przyłapie babcię na rozmowie z uciekinierem i zagrozi jej więzieniem! Co wydarzy się w 1260 odcinku "M jak miłość"? Czy córka Marka (Kacper Kuszewski) doniesie na własną babcię?

"M jak miłość" odcinek 1260 - wtorek, 6.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marcin uciekł z aresztu i przyjechał do Grabiny, gdzie może polegać na Andrzejku (Tomasz Oświeciński). Po spotkaniu z kumplem, Chodakowski wpadnie w lesie na Barbarę Mostowiak, która będzie zaniepokojona jego losem, ale obieca mu pomóc i zachowa ich spotkanie w tajemnicy.

Zobacz: M jak miłość. Barbara Mostowiak pomoże Marcinowi w tajemnicy przed Lucjanem

Problem jednak w tym, że Natalka przyłapie babcię na tajemniczej schadzce z poszukiwanym mężczyzną. I choć Marcin jest niewinny, to wszystkie dowody i oskarżenia działają na jego niekorzyść.

W 1260 odcinku "M jak miłość" Natalka, która będzie już po oficjalnym ślubowaniu na policjantkę, zagrozi babci więzieniem. Córka Marka będzie załamana, bo teoretycznie powinna zgłosić na komisariacie fakt, że jej babcia widziała się z poszukiwanym bandytom.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowy chłopak Uli będzie wspólnikiem Natalki

-Widziałam jak rozmawiałaś z Marcinem.
-Słucham?
-Widziałam, że był u ciebie.
-Wydawało ci się.
-Babciu, Marcin jest teraz poszukiwany przez policję i każdy, kto mu udziela pomocy może mieć poważne problemy. I ty też. Jeśli chcesz mu pomóc to powiedz, żeby zgłosił się na policję. Stawiasz mnie w bardzo kłopotliwej sytuacji. Ja nie wiem, co mam robić.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: M jak miłość
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: