SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin ukryje się przed policją u bratowej Andrzejka

M jak miłość. Marcin ukryje się przed policją u bratowej Andrzejka

05.12.2016, godz. 22:04
M jak miłość odcinek 1260 Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Jola (Dagmara Oberek)
M jak miłość odcinek 1260 Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Jola (Dagmara Oberek) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) może liczyć na prawdziwego przyjaciela. Po ucieczce z aresztu w 1260 odcinku "M jak miłość" Chodakowski pojedzie do Grabiny i poprosi Andrzejka (Tomasz Oświeciński) o pomoc. Siłacz nie pozostanie obojętny. Od razu uwierzy w niewinność Marcina, pożyczy mu pieniądze, odda trochę swoich ubrań i załatwi mu nocleg u swojej bratowej, Joli (Dagmara Oberek). Co jeszcze wydarzy się w 1260 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1260 - wtorek, 6.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin Chodakowski jest poszukiwany, ale mimo to, może liczyć na wsparcie przyjaciela. Gdy w 1260 odcinku "M jak miłość" uciekinier zjawi się w Grabinie, Andrzejek nie zostawi go bez pomocy.

Zobacz: M jak miłość. Andrzejek pomoże Marcinowi i znajdzie dla niego kryjówkę

Siłacz zaangażuje się w pomoc Marcinowi i od razu się nim zajmie. To od niego Marcin dostanie trochę czystych ubrań i gotówkę, która z resztą była przeznaczona na ślub Andrzejka i Marzenki (Olga Szomańska)...

W 1260 odcinku "M jak miłość" najważniejsze jednak będzie, by ukryć Marcina przed policją i Natalką (Marcjanna Lelek), która jako stróż prawa nie może pozwolić, by Chodakowski został na wolności.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin włamuje się do mieszkania Naomi i śledzi Artura

Andrzejek poprosi więc Jolę, by zaopiekowała się Marcinem. Kobieta nie będzie miała nic przeciwko, w końcu wiele zawdzięcza Andrzejkowi, który mimo pracy, związku i masy obowiązków cały czas się o nią troszczy. Czy Marcin będzie bezpieczny u Joli i jak dalej potoczą się jego losy? Przekonamy się w premierowych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: M jak miłość
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: