SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara trafi do więzienia za pomoc Marcinowi?

M jak miłość. Barbara trafi do więzienia za pomoc Marcinowi?

16.11.2016, godz. 20:49
M jak miłość odcinek 1180.  Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odcinek 1180.  Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara (Teresa Lipowska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Nikt by się tego po niej nie spodziewał! Barbara (Teresa Lipowska) w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" będzie współpracowała z więźniem! Tak, nie chodzi o nikogo innego, jak o Marcina (Mikołaj Roznerski), który w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" ucieknie z aresztu i przyjedzie do Grabiny. Barbara postanowi mu pomóc!

"M jak miłość" odcinek 1260 - wtorek, 6.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dobroduszna Barbara sprowadzi na siebie gniew Natalki (Marcjanna Lelek) w 1260 odcinku serialu "M jak miłość". Chodakowski własnie w tym, 1260 odcinku serialu "M jak miłość" postanowi uciec z aresztu i przybędzie do Grabiny po pomoc!

Zobacz: M jak miłość. Naomi pobita! Marcin uratuje baletnicę przed Mariuszem

Marcin długo nie posiedzi w zamknięciu. Kiedy tylko nadazy się okazja, by uciec - bez wahania ją wykorzysta! Wyskoczy przez szpitalne okno, gdzie zostanie w 1260 odcinku serialu "M jak miłość przewieziony na zmianę opatrunku. Oskarżony o morderstwo Naomi (Mayu Garlińska-Sakai) na następny dzień zjawi się w Grabinie. Zauważy go Barbara, która natychmiast zaoferuje Chodakowskiemu pomocną dłoń.
- Jak mogę ci pomóc? - spyta. Jak podaje "Świat Seriali" Marcin poprosi ją, by spotkała sie z Lewińską (Adriana Kalska) i porozmawiała z nią. Będzie chciał jej coś przekazać, ale z racji, że będzie w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" ścigany listem gończym, nie będzie mógł się za bardzo nigdzie pokazywać.

Całą sytuację zobaczy Natalka, która zdenerwuje sie na babcię. Ujrzy Barbarę i Marcina w pocieszającym uścisku, a potem postanowi porozmawiać z kobietą. Ostrzeże ją, że za pomoc zbiegowi można trafić do więzienia. Poza tym, Natalka wypomni jej, że przez nią Mostowiakówna, jako policjantka, została postawiona w bardzo niekomfortowej sytuacji.

Przeczytaj: M jak miłość. Olga zamieszka z Radkiem

Jaką decyzję podejmie Barbara? Jeżeli ktokolwiek jeszcze zobaczy ją i Marcina, jak rozmawiają po kryjomu w Grabinie, to seniorka może trafić do więzienia! Trzymamy kciuki, aby do tego nie doszło.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: