SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara Mostowiak pomoże Marcinowi w tajemnicy przed Lucjanem

M jak miłość. Barbara Mostowiak pomoże Marcinowi w tajemnicy przed Lucjanem

01.12.2016, godz. 20:01
M jak miłość odcinek 1260 Marcin (Mikołaj Roznerski) Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odcinek 1260 Marcin (Mikołaj Roznerski) Barbara (Teresa Lipowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

To będzie szok! Barbarze (Teresa Lipowska) w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" serce na moment się zatrzyma, kiedy zobaczy list gończy w gazecie. Nie uwierzy, że Marcin (Mikołaj Roznerski) zabił Naomi (Mayu Garlińska-Sakai). Gdy w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" tylko nadarzy się okazja, by pomóc Chodakowskiemu, Barbara mocno zaryzykuje i pomoże zbiegowi!

"M jak miłość" odcinek 1260 - wtorek, 6.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin uciekł przed aresztem, jednakże w 1260 odcinkus erialu "M jak miłość" będzie musiał się ukrywać - został wysłany za nim list gończy. Właśnie dzięki niemu Barbara dowie się o oskarżeniach skierowanych w stronę Chodakowskiego. Już z początku nie uwierzy w jego winę i stwierdzi, że jest to niemożliwe. Marcin po ucieczce ze szpitala wybierze się do Grabiny. Spotka się z Barbarą w 1260 odcinku serialu "M jak miłość", a Mostowiakowa zaoferuje mu swoją pomoc!

Zobacz: M jak miłość. Iza w rozpaczy po aresztowaniu Marcina

- Pani Basiu, ja tego nie zrobiłem, przysięgam… - zarzeknie się Marcin w 1260 odcinku serialu "M jak miłość".
- Nie tłumacz się, ja ci wierzę! Bo znam się na ludziach i wiem… Po prostu wiem i wierzę, że to nie ty. Powiedz lepiej, jak mogę ci pomóc?(…) Nie martw się, nie powiem nikomu, nawet Luckowi! I pamiętaj, gdybyś czegoś potrzebował, zawsze możesz na mnie liczyć… - i faktycznie, Marcin skorzysta z oferty Barbary. Poprosi ją, abyw  1260 odcinku serialu "M jak miłość" spotkała się z Izą (Adriana Kalska) i z nią porozmawiała. Chodakowski jeszcze nie kontaktował się z ukochaną, która odchodzi od zmysłów.

- Nie wiem, kim jest ten człowiek tak naprawdę. Nie wiem, czy jest facetem, którego chciałam znać - wyzna Lewińska seniorce. Barbara po chwili zastanowienia, odpowie młodej kobiecie:
- Nie wiem, ja ufam temu chłopakowi. Widzisz, ja w życiu bardzo wiele przeżyłam, wiele widziałam. Wydaje mi się, że znam ludzi. On nie byłby zdolny do tego, co mu zarzucają. Rozumiem też ciebie, nic na siłę. Chcesz to mu wierz, nie, to nie. Ale mam do ciebie jedną, wielką prośbę. Marcinowi bardzo na tym zależy.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowy chłopak Uli będzie wspólnikiem Natalki

O co poprosi Izę Barbara w imieniu Marcina w 1260 odcinku serialu "M jak miłość"?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: