SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek pomoże Marcinowi i znajdzie dla niego kryjówkę

M jak miłość. Andrzejek pomoże Marcinowi i znajdzie dla niego kryjówkę

29.11.2016, godz. 21:52
M jak miłość odcinek 1260 Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Jola (Dagmara Oberek)
M jak miłość odcinek 1260 Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Jola (Dagmara Oberek) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po ryzykownej ucieczce z więzienia Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" wyruszy do Grabiny. Na miejscu spotka się z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński). Mężczyzna udzieli Chodakowskiemu pomocy, aby miał środki, by udowodnił swoją niewinność! W 1260 odcinku serialu "M jak miłość" Andrzejek zrobi wszystko, co w jego mocy, by pomóc przyjacielowi.

"M jak miłość" odcinek 1260 - wtorek, 6.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po aresztowaniu, Marcin nie ma żadnej możliwości, by udowodnić swoją niewinność. Kiedy dodatkowo dowiaduje się od Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), że ma spędzić w areszcie kolejne trzy miesiące, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Idealną okazją do ucieczki okazuje się być szpital, do którego trafi pod nadzorem, aby ktoś opatrzył mu rękę. Kiedy tylko nadarzy się możliwość, Chodakowski stawia wszystko na jedną kartę i wyskakuje przez okno.

Zobacz: M jak miłość. Ula i Natalka jak siostry nie tylko w M jak miłość

Wsiadając do pierwszego możliwego autobusu, swoje dalsze kroki kieruje ku Grabinie. Spotka się tam w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" z Andrzejkiem. Okaże się, że Andrzejek jest jedną z nielicznych osób, które wierzą w niewinność Chodakowskiego. Przyjaciel zapewni go, że jest pewien, że to nie on zamordował Naomi (Mayu Garlińska-Sakai). Siłacz zaproponuje Marcinowi pożyczkę ze swoich pieniędzy na ślub, aby ten mógł spokojnie zapewnić sobie wszystkie możliwe środki udowodnienia swojej niewinności. Oprócz tego przekona turystki przebywające nieopodal, aby nie zawiadamiały nikogo o tajemniczym mężczyźnie przebywającym w lesie, którym będzie właśnie Marcin.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin włamuje się do mieszkania Naomi i śledzi Artura

Chociaż te dwie rzeczy to i tak już sporo, to nadal niewystarczająco. Andrzejek w 1260 odcinku serialu "M jak miłość" ma znacznie więcej do zaoferowania Chodakowskiemu. Załatwi mu nocleg u swojej bratowej, Joli (Dagmara Oberek). Czy dzięki pomocy Andrzejka, Marcinowi uda się udowodnić swoją niewinność?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: