SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marzenka i Andrzejek na ślubnych przymiarkach

M jak miłość. Marzenka i Andrzejek na ślubnych przymiarkach

05.12.2016, godz. 07:04
M jak miłość odcinek 1259, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odcinek 1259, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ślub coraz bliżej! Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marzenka (Olga Szomańska) w 1259 odcinku serialu "M jak miłość" wybiorą się w końcu do salonu sukien ślubnych, aby móc odhaczyć kolejny punkt z listy rzeczy do przygotowania przed ślubem i weselem. Mężczyzna będzie chciał, aby jego przyszła żona miała wszystko, co najlepsze. W efekcie, to on w 1259 odcinku serilau "M jak miłość" zdecyduje, którą sukienkę będzie miała na sobie Marzenka w drodze do ołtarza!

"M jak miłość" odcinek 1259 - poniedziałek, 5.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czas pozostały do ślubu zaczyna się kurczyć i w związku z tym faktem w 1259 odcinku serialu "M jak miłość" Marzenka i Andrzejek wybiorą się do salonu, aby wybrać idealną sukienkę do ślubu. Ukochana siłacza będzie chciała uciec, ponieważ zmartwi się kosztami, ale on nie pozwoli, by musiała oszczędzać na swoich marzeniach o ślubnym kobiercu.

Zobacz: M jak miłość. Nowy chłopak Uli będzie wspólnikiem Natalki

- Wiesz co, może chodźmy stąd, bo tutaj nie będzie nas stać nawet na halkę - powie zaniepokojona Marzenka w 1259 odcinku serialu "M jak miłość" rozglądając się po ekskluzywnym salonie ślubnym.
- Skoro już tu jesteśmy, to może się rozejrzyj. Może znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, że sukienkę i ślub biorę na siebie! - odpowie ukochany.

Kiedy podejdzie do nich ekspedientka, Marzenka będzie chciała uciec, ale Andrzejek przytrzyma ją swoimi silnymi ramionami.
- Szukamy białej sukienki dla mojej ślicznej narzeczonej - powie z dumą w głosie patrząc się na ukochaną. Po jakimś czasie przymiarek, mężczyzna zacznie się niecierpliwić. Będzie chciał zobaczyć już Marzenkę owiniętą w śnieżną tkaninę, ale ona będzie zapierać się rękami i nogami, aby nie zobaczył nawet skrawka sukni! W końcu Andrzejek postawi na swoim i... będzie wniebowzięty, aż zaniemówi! Chociaż suknia będzie niebotycznie droga, będzie chciał ją kupić dla przyszłej żonie.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza w rozpaczy po aresztowaniu Marcina

"Kochanie, moja narzeczona musi mieć najpiękniejszą sukienkę na świecie!" - chyba każda kobieta chciałaby takiego mężczyznę! Marzenka ma wielkie szczęścia. Chociaż Andrzejek bywa trudny w obyciu, to jego uczucie jest tak duże, jak duże są jego mięśnie. Już niedługo, w 1259 odcinku serialu "M jak miłość", widzowie zobaczą na własne oczy szczegóły wybrania stroju na ślub Marzenki i Andrzejka!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: