SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin ucieka z aresztu i jedzie do Grabiny

M jak miłość. Marcin ucieka z aresztu i jedzie do Grabiny

05.12.2016, godz. 07:04
M jak miłość odcinek 1259, Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1259, Marcin (Mikołaj Roznerski) foto:

Co będzie dalej z Marciem (Mikołaj Roznerski)? W 1259 odcinku "M jak miłość" oskarżony o morderstwo Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) Chodakowski spędzi trochę czasu w areszcie, a potem zacznie symulować, że się źle czuje i konieczna będzie wizyta w szpitalu. Marcin wykorzysta nieuwagę policjantów i ucieknie przez okno. W "M jak miłość" zbieg pojedzie do Grabiny, gdzie będzie mógł liczyć na pomoc Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i Barbary (Teresa Lipowska).

"M jak miłość" odcinek 1259 - poniedziałek, 5.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" aresztowany Marcin spędzi za kratkami całą noc, a następnego dnia Budzyński (Krystian Wieczorek) nie będzie miał dla niego dobrych wiadomości.

- Policja znalazła w twojej komórce sms od Naomi. Jego treść może sugerować, że... byliście kochankami. „Nie można dłużej żyć w takim kłamstwie. Kończę z tą chorą miłością”... - powie Budzyński, a potem będzie tylko gorzej.

Zobacz: M jak miłość. Artur wrobi Marcina w morderstwo - WIDEO

Chodakowski będzie się tłumaczyć przed prokuratorem - Jestem pewien, że sprawcą jest Mariusz Korczyński! Był kochankiem Naomi i wcześniej też był wobec niej agresywny… - powie Marcin, jednak mężczyzna uzna, że Marcin kłamie.
- Zostało ustalone, że pan Mariusz Korczyński całe popołudnie pracował w swoim gabinecie. Widziało go co najmniej dwóch pracowników...
- Jasne! Zapłacił im, to go widzieli!

W finale 1259 odcinka "M jak miłość" Budzyński poinformuje Marcina, że musi spędzić w areszcie... aż trzy kolejne miesiące! Zanim Chodakowski wróci za kratki, policja zawiezie go jednak na ostry dyżur - by lekarz opatrzył jego ranę z parku. A chłopak wykorzysta okazję i ucieknie ze szpitala, skacząc przez okno! Policja od razu zacznie zbiega szukać i wystawi list gończy. Marcin będzie miał jednak szczęście i kilka dni później, jadąc autostopem, dotrze w końcu do Grabiny. Na miejscu będzie mógł liczyć na pomoc bliskich. Czy Chodakowski udowodni, że nie zamordował Naomi?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: M jak miłość
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: