SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza nie wierzy Marcinowi. To koniec ich związku?

M jak miłość. Iza nie wierzy Marcinowi. To koniec ich związku?

05.12.2016, godz. 12:04
M jak miłość odcinek 1259, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1259, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) po ucieczce ze szpitala, wybierze się do Grabiny, a następnie w 1259 dcinku serialu "M jak miłość" na spotkanie z Izą (Adriana Kalska). Czekają go przykre chwile - już prędzej Andrzejek (Tomasz Oświeciński), czy też Barbara (Teresa Lipowska), uwierzą w jego niewinność, niż ukochana w 1259 odcinku serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1259 - poniedziałek, 5.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zmanipulowana i niedoinformowana Iza, po dowiedzeniu się o przestępstwie popełnionym rzekomo przez Marcina, w 1259 odcinku serialu "M jak miłość" już kompletnie nie będzie wiedziała, co ma myśleć. Kiedy tylko Marcinowi uda się uciec ze szpitala swoje pierwsze kroki skieruje ku Grabinie, a następnie, dzięki pomocy Andrzejka oraz Barbary w 1259 odcinku serialu "M jak miłość", przeniesie się do stolicy. Kiedy spotka się z ukochaną, czeka go nieprzyjemne zaskoczenie z jej strony:

Zobacz: M jak miłość. Iza w rozpaczy po aresztowaniu Marcina

- Dlaczego mnie oszukiwałeś, prowadziłeś podwójną grę – z nią i ze mną? A ja tak ci ufałam… - naskoczy na niego Lewińska, więc Marcin zacznie się w 1259 odcinku serialu przed nią tłumaczyć:
- Nie oszukiwałem cię! Naomi miała kłopoty, obiecałem jej, że nikomu o tym nie powiem...
- Marcin, czy ty sam siebie słyszysz?! To jakiś absurd! - Lewińska kompletnie straci nad sobą kontrolę, a Marcin słysząc, że ukochana mu nie wierzy, załamie się:
- Boże, Iza… Jeśli nawet ty mi nie wierzysz…
- Nie wiem już, co jest prawdą, a co kłamstwem…

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara Mostowiak pomoże Marcinowi w tajemnicy przed Lucjanem

Z jednej strony fakt, Iza jest manipulowana i może nie wiedzeć, co o tym sądzić. Ale z drugiej strony zna Chodakowskiego, nie est z nim od wczoraj, więc powinna już nieco go poznać i zaufać mu. Związek bez zaufania nie ma sensu - czy Marcin, kiedy udowodni sowją niewinność, dojdzie do takiego samego wniosku?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: