SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek bierze udział w nielegalnych walkach!

M jak miłość. Andrzejek bierze udział w nielegalnych walkach!

07.11.2016, godz. 17:00
M jak miłość odc. 1173. Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1173. Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto:

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) podpadnie Marzence (Olga Szomańska) tuż przed ślubem. W 1259 odcinku "M jak miłość" przyszła żona siłacza znajdzie w jego marynarce umowę na nielegalną walkę! Marzenka będzie w szoku, a Lisiecki przyzna, że potrzebuje tych pieniędzy na garnitur i jej wymarzoną suknię ślubną. Co się wydarzy w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1259 - poniedziałek, 5.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzejek grzecznie pracuje w siedlisku Anny (Tamara Arciuch), ale zarobki przestały go satysfakcjonować, gdy na pierwszy plan wyjdą wydatki związane ze ślubem.

Zobacz: M jak miłość. Jacek kupi firmę, w której pracuje Joasia

W 1259 odcinku "M jak miłość" przyszli państwo młodzi odwiedzą salon z garniturami. Siłacz zacznie przymierzać marynarki, ale jedna z nich rozerwie mu się na plecach, a wszyscy w sklepie będą świadkami głośnego trzasku. Materiał rozerwie się, gdy Andrzejek rozłoży ramiona. Okaże się, że mężczyzna musi pokryć koszty związanie ze zniszczonym ubraniem.

Chwilę później Marzenka znajdzie w rzeczach narzeczonego umowę na nielegalną walkę. -Rozum ci odjęło? - zapyta wprost blondynka.
-Naprawdę potrzebuję tej kasy - skomentuje Lisiecki.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula pozbędzie się Justyny z życia Franka

W 1259 odcinku "M jak miłość" Marzenka nie zgodzi się by Andrzejek walczył za pieniądze, by pokryć ich wydatki związane ze ślubem. Czy siłacz posłucha ukochanej i zrezygnuje z udziału w umówionej bójce?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: