SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Śmierć Naomi. Mariusz ucieka z miejsca wypadku

M jak miłość. Śmierć Naomi. Mariusz ucieka z miejsca wypadku

23.11.2016, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1258, Naomi (Mayu Gralińska-Sakai)
M jak miłość odcinek 1258, Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) foto:

Mariusz (Mariusz Witkowski) z zimną krwią zamorduje Naomi (Mayu Gralińska-Sakai)! W 1258 odcinku "M jak miłość" przepychanka w parku skończy się tragedią. Tancerka uderzy głową w ławkę i upadnie na ziemię. Wystraszony mężczyzna ucieknie z miejsca zbrodni unikając kary. Na jego miejscu znajduje się jednak Marcin (Mikołaj Roznerski), który chce ratować przyjaciółkę, ale zamiast tego zostaje pierwszym podejrzanym i oskarżonym o śmierć Naomi! Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1258 - wtorek, 29.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Naomi z żonatym mężczyzną będzie miał tragiczny finał. Dziewczyna zagrozi Mariuszowi, że o wszystkim powie jego wybrance, a on nie będzie już miły. Umówi się z kochanką w parku, gdzie w wyniku szarpaniny doprowadzi do jej śmierci.

Zobacz: M jak miłość. Dramatyczna śmierć Naomi. Marcin nie zdoła uratować tancerki

-Grozisz mi? Próbujesz mnie szantażować? - zacznie Mariusz.
-O czym ty mówisz?
-Gadałaś z Anką? Mówiłaś jej coś o nas? Jeśli jej coś piśniesz to cię zniszczę, rozumiesz?! - krzyknie mężczyzna i pchnie bezbronną dziewczynę na murowaną ławkę. Naomi uderzy się w głowę i upadnie na ziemię. Już nie wstanie...

Mariusz zorientuje się, że zabił kochankę i ucieknie. Chwilę później na miejscu zjawi się Marcin Chodakowski, który miał ruszyć tancerce na pomoc. Jednak będzie już za późno...

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej wyciągnie Marcina z więzienia - WIDEO

Gdy Chodakowski podbiegnie do parku Naomi będzie już martwa. To właśnie Marcin zostanie oskarżony o jej śmierć i aresztowany. Andrzej (Krystian Wieczorek) przyjedzie na komisariat, ale nie będzie miał dla niego dobrych wieści. Artur (Tomasz Ciachorowski) zeznał, że widział, jak Marcin morduje brunetkę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: M jak miłość
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: