SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga zamieszka z Kingą i Piotrkiem

M jak miłość. Olga zamieszka z Kingą i Piotrkiem

02.11.2016, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1249, Olga (Katarzyna Grabowska), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odcinek 1249, Olga (Katarzyna Grabowska), Kinga (Katarzyna Cichopek) foto:

Olga (Katarzyna Grabowska) wyprowadzi się z domu! W 1258 odcinku serialu "M jak miłość" pokłóci się z ojcem i nie będzie mogła dłużej mieszkać w domu. Z pomocą wyjdą jej naprzeciw Zduńscy, którzy zaoferują jej skromny magazyn.

"M jak miłość" odcinek 1258 - wtorek, 29.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy Górecki (Wojciech Wysocki) zacznie naciskać na córkę i cały czas odpytywac się o jej uczelnię, w 1258 odcinku serialu "M jak miłość" na jaw wyjdzie, że Olga wcale nie złożyła papierów na studia.

Zobacz: M jak miłość. Lucjan umiera na serce. Mostowiak nie chce się leczyć

Kiedy ojciec rozkaże zadzwonić Oldze na uczelnię, dziewczyna odmówi. Będzie ukrywać w 1258 odcinku serialu "M jak miłość" przed Góreckim fakt, że nie dostarczyła niezbędnych dokumentów. Kiedy w końcu przyzna się, że nie chce iść na prawo, dojdzie do ostrej kłótni, a Olga się wyprowadzi.

Poprosi Kingę (Katarzyna Cichopek) o pomoc. Chociaż Zduńska nie lubi swojej młodocianej rywalki, zgodzi się na to, żeby dziewczyna zatrzymała się na jakiś czas w magazynie przy jej bistro. Piotrek (Marcin Mroczek) będzie próbował namówić Góreckiego do pogodzenia się z córką, jednakże bezowocnie i jego pomysł zakończy się niepowodzeniem. Olga nie będzie miała wyboru, jak zamieszkać tam, gdzie jej wskażą Zduńscy - ale nie będzie zadowolona. Przyzwyczajona do luksusów, jakie zapewniał jej ojciec, w 1258 odcinku serialu "M jak miłość" zapłacze gorzko w ramię Piotrka.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek chory na raka ukrywa przed rodziną swoje problemy

Czy Piotrek przyjmie Olgę do domu, zamiast trzymać ją w magazynie? Kinga na pewno na to nie pozwoli. Czy Góreccy się pogodzą zobaczymy w premierowych odcinkach "M jak miłość" w poniedziałki i we wtorki o godzinie 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: