SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. To koniec związku Izy i Marcina

M jak miłość. To koniec związku Izy i Marcina

25.11.2016, godz. 13:00
M jak miłość odcinek 1252 M jak miłość odcinek 1252 Artur (Tomasz Ciachorowski) Marcin (Mikołaj Roznerski) Iza (Adriana Kalska)
Który - Marcin czy Artur - zajmie się dziekiem Izy i Chodakowskiego? foto: mjakmilosc.tvp.pl

Tak, dobrze przeczytaliście! Kolejny kryzys w związku Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w 1258 odcinku serialu "M jak miłość", tym razem już bardzo poważny, oczywiście za sprawą Artura (Tomasz Ciachorowski)! Przez fałszywe oskarżenia Chodakowski trafi do aresztu, a do mieszkania Izy zapuka policja.

"M jak miłość" odcinek 1258 - wtorek, 29.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy funkcjonariusze wejdą do mieszkania Izy i Marcina, zrobią to z dużym impetem. Całkowicie zszokowana Lewińska wpuści policjantów do mieszkania. Natychmiast dowie się, co się stało. Naomi (Mayu Garlińska-Sakai) została zamordowana w 1258 odcinku serialu "M jak miłość", a Chodakowski był przy jej ciele i został oskarżony o morderstwo.

Zobacz: M jak miłość. Magda wyznaje Kindze że Andrzej wpadł jej w oko!

Nie mając pojęcia o tym, co tak naprawdę się wydarzyło Iza spanikuje. I tak była już zła na swojego ukochanego za potajemne schadzki z przepiękną azjatką, a teraz w 1258 odcinku serialu "M jak miłość" zabójstwo? Dodatkowo wciąż będzie kręcił się wokół niej Artur, który to właśnie fałszywie doniósł na Chodakowskiego z zazdrości i zemsty za odebranie ukochanej. Były pani prokurator zacznie kłaść jej do głowy różne rzeczy szkalujące Marcina. Że jest taki i owaki, a relacja z Naomi to już zupełnie patologia i jaki to ten Chodakowski jest zły. Iza oddalona od ukochanego łyknie wszystko, co powie Artur.

Lewińska, gdy pojawia się problem, ma w zwyczaju uciekać. Tak będzi i tym razem. Marcin siedzący w areszcie nawet nie będzie wiedział, że Iza się od niego wyprowadzi. Pomoże jej w tym ten manipulator, Artur!

Przeczytaj: M jak miłość. Artur odpowie za składanie fałszywych zeznań?

Czyżby w końcu były Izy miał dopiąć swego? Teraz wszystko zostanie w rękach Marcina, który zamierza uciec z aresztu. Nawet jeśli wszystko dobrze się skończy, to czy Chodakowski wybaczy ukochanej brak wsparcia i wiary w jego niewinność?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: