SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej zastąpi Madzi Olka

M jak miłość. Andrzej zastąpi Madzi Olka

04.11.2016, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1245, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1245, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

Olek (Maurycy Popiel) powinien się martwić. Wyjechał do pracy, a jego żona rozkochuje w sobie prawnika. W 1257 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) będą sobie coraz bliżsi. Budzyński zajmie się kilkoma męskimi sprawami w mieszkaniu Chodakowskiej, wyręczając Olka. Magda może czuć się bezpieczna z takim przyjacielem... lub kochankiem! Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1257 - poniedziałek, 28.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Romans wisi w powietrzu! Magda i Andrzej będą dla siebie zbytnio uprzejmi! Olek o niczym nie wie, ale gdyby nowa znajomość Chodakowskiej wyszła na jaw, jej mąż pewnie nie byłby zachwycony.

Zobacz: M jak miłość. Artur sąsiadem Izy i Marcina. Będzie się wtrącać i ich życie?

W 1257 odcinku "M jak miłość" Magda przyżądzi Andrzejowi smaczne kanapki i wymasuje mu bolący bark. W podziękowaniu dostanie buziaka, a to dopiero początek!

Po pracy Budzyński odwiedzi asystentkę, by naprawić jej cieknący kran w kuchni. Magda będzie zachwycona, że prawnik z taką uwagą wysłuchuje jej problemów.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula pozbędzie się Justyny z życia Franka

Po udanej naprawie Madzia zaproponuje Andrzejowi by został na kolacji. Wieczór upłynie im w znakomitej atmosferze, a Maciek (Franciszek Przanowski) będzie zaniepokojony, że jego mama umawia się na randki z prawnikiem. Czy chłopiec powie o wszystkim Olkowi?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: