SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej i Magda będą sobie dogadzać

M jak miłość. Andrzej i Magda będą sobie dogadzać

31.10.2016, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1245, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1245, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) są sobie przeznaczeni! W 1257 odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie zadowolony z nowej asystentki, która dba o niego na każdym kroku. Prawnik odwdzięczy się Chodakowskiej tym samym! Po całym dniu pracy w kancelarii współpracownicy spędzą razem romantyczny wieczór w mieszkaniu Madzi, a Andrzej trochę się zasiedzi. Jak zareaguje Maciek (Franciszek Przanowski) widząc, że Olek (Maurycy Popiel) ma poważne powody do zazdrości?

"M jak miłość" odcinek 1257 - poniedziałek, 28.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Andrzej zatrudnił Madzię i nie pożałuje tego! W 1257 odcinku "M jak miłość" Budzyński przekona się, że przyjaciółka Zduńskich dokładnie wypełnia swoje obowiązki i niesamowicie się o niego troszczy.

Zobacz: M jak miłość. Artur sąsiadem Izy i Marcina. Będzie się wtrącać i ich życie?

-Kanapki, kawa, masaż... Dawno nikt tak o mnie nie dbał - powie prawnik, gdy Chodakowska zaproponuje mu rozmasowanie bolącego karku. Budzyński wychodząc z kancelarii pocałuje asystentkę w policzek - Całus na szczęście? - zapyta uśmiechnięta Madzia. 
-Nazwij to jak chcesz - skomentuje Andrzej, który powoli zakochuje się w Madzi.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula pozbędzie się Justyny z życia Franka

Po powrocie z sądu prawnik zaproponuje Madzi, że pomoże jej uprać się z cieknącymi zaworami. W efekcie w 1257 odcinku "M jak miłość" Andrzej uratuje koleżankę przed zalaniem, a w nagrodę zostanie poczęstowany pysznym spaghetti.

Magda i Andrzej spędzą razem romantyczny wieczór, a świadkiem ich spotkania będzie mały Maciek, któremu nie umknie fakt, że nowy kolega mamy trochę się zasiedział. Czy chłopiec opowie o wszystkim Olkowi?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: