SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala, Paweł i Basia wrócą do Warszawy

M jak miłość. Ala, Paweł i Basia wrócą do Warszawy

22.11.2016, godz. 21:12
M jak miłość odc. 1158. Ala (Olga Frycz), Basia (Gabrysia Raczyńska)
M jak miłość odc. 1158. Ala (Olga Frycz), Basia (Gabrysia Raczyńska) foto:

Basi (Gabrysia Raczyńska) trudno będzie nie zauważyć zmęczenia jej mamy (Olga Frycz) dojazdami do pracy aż z Grabiny. W 1257 odcinku serialu "M jak miłość" wyżali się Pawłowi (Rafał Mroczek), że obwinia siebie za stan Ali. W 1257 odcinku serialu "M jak miłość" podejmie decyzję, która zmieni życie Zduńskich.

"M jak miłość" odcinek 1257 - poniedziałek, 28.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Basię w 1257 odcinku serialu "M jak miłość" dopadną wyrzuty sumienia. Dziewczynka nie chce wrócić do Warszawy, ponieważ chce spotykać się z Kubą (Adam Tomaszewski), jednakże mama okaże sie dla Basi ważniejsza!

Zobacz: M jak miłość. Olga zamieszka z Kingą i Piotrkiem

Praca i ciągłe dojazdy zaczną widocznie odbijać się na zdrowiu i wyglądzie Ali. Nie ujdzie to oczywiście uwadze jej córeczki, która zmartwiona w 1257 odcinku serialu "M jak miłość" pożali się Pawłowi:
- Wygląda, jakby nagle postarzała się o kilka lat - Ala nie wysypia się, a dojazdy do pracy to kilka zmarnowanych godzin. Jak podaje "Świat Seriali" Zduński chcąc pocieszyć i powie jej, że z czasem wszystko się ułoży. Basia pomimo to, będzie uparta. Stwierdzi, że nie powinna upierać się i zmuszać rodziców do pozostania w Grabinie. 
- Podjęłam ważną decyzję. Uważam, że ze względu na dobro całej rodziny powinniśmy wrócić do Warszawy - Dojrzała decyzja dziewczynki, którą podejmie w 1257 odcinku serialu "M jak miłość" będzie jednakże najpierw musiała spotkać sie z opinią Ali. Na pewno ucieszy się, że córka gotowa jest poświęcić dla niej spotkania z Kubą, ale końcowo może przecież podjąć inną decyzję i rodzina zostanie w Grabinie.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula wspiera ojca w walce z chorobą

Kiedy i dokąd dokładnie w stolicy przeprowadzą się Zduńscy? Jak będzie wyglądać ich nowe mieszkanie? A przede wszystkim, jak zareaguje rodzina na wieść o wyprowadzce Zduńskich z Grabiny? Przekonamy się w nadchodzących odcinach serialu "M jak miłość".-

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: