SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula poznaje sekret Marka

M jak miłość. Ula poznaje sekret Marka

21.11.2016, godz. 21:04
M jak miłość odcinek 1256 Ula (Iga Krefft) Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1256 Ula (Iga Krefft) Marek (Kacper Kuszewski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Gdy Ula (Iga Krefft) odkryje tajemnicę o chorobie Marka w 1256 odcinku serialu "M jak miłość", automatycznie zacznie sie martwić. Marek (Kacper Kuszewski) aż do samego końca będzie starał się okłamywać córkę, że wszystko jest w porządku. W jaki sposób Ula w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" dowie się o chorobie ojca?

"M jak miłość" odcinek 1256 - poniedziałek, 22.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ula zacznie węszyć wokół Marka, kiedy w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie podejrzewać, że z jej ojcem dzieje się coś niedobrego. Zaglądając do jego komputera w poszukiwaniu informacji, przejrzy historię przęglądania na laptopie Mostowiaka. To, co zobaczy na ekranie w 1256 odcinku serialu "M jak miłość", przerazi ją do szpiku kości.

Zobacz: M jak miłość. Ewa nie ma czasu dla chorego Marka

Odejdzie od komputera i zajmując się córeczką swojej siostry, zobaczy, jak Marek emocjonując się rozmawia przez telefon. Barbara (Teresa Lipowska) powie jej, że martwi się o syna. Ula postanowi w końcu porozmawiać z ojcem. Wyjdzie przed dom i usłyszy kawałek rozmowy. Mostowiak akurat będzie umawiał się do szpitala na zabieg.

- Kochanie, nic takiego się nie dzieje - skłamie Uli w 1256 odcinku serialu "M jak miłość", ale chwilę później się zreflektuje - A co dokładnie słyszałaś?
- Błagam cię, nie zbywaj mnie. Okej? -
Córka zacznie denerwować się na Marka - Po prostu powiedz, o co chodzi.

Kiedy Mostowiak powie Uli, jak podaje "Śwait Seriali", w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" o swojej chorobie, ta będzie w szoku, zdenerwowana i niesamowicie zmartwiona. Ale nie da po sobie tego aż tak poznać - automatycznie zacznie wspierać ojca i mówić mu ciepłe słowa:
- Będę z tobą na każdym etapie...
- Szybko pozbędę się drania i na tym koniec -
Marek uspokoi córkę.

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz nie ma sił grać!

Jednakże czy to wystarczy? Nadal nie powiedział żonie o swoich problemach i wygląda na to, że Uli również nie wszystko wyzna. Czy, i kiedy, Marek zrozumie, że jest ważny dla swojej rodziny i powinien im powiedzieć? Zdecydowanie nalezy mu się wsparcie od wszystkich, w tych ciężkich dla niego chwilach!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: