SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula pozbędzie się szantażysty?

M jak miłość. Ula pozbędzie się szantażysty?

22.11.2016, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1256 Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odcinek 1256 Ula (Iga Krefft) foto: TVP2

Szantażowana przez swojego byłego chłopaka Ula (Iga Krefft) w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" wreszcie znajdzie rozwiązanie dla swoich problemów. Chociaż zwróciła się o pomoc prawną do Adama (Jacek Kopczyński), to postanowi dać swojemu eks pieniądze, których od niej zarządał! Czy Ula w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" na dobre pożegna się z cieniami przeszłości?

"M jak miłość" odcinek 1256 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ula wróciła do Polski z całym bagażem, nie tylko ubrań, ale także doświadczeń. Kolejny mężczyzna wykorzystał jej uczucia i teraz szantażuje ją jej nagimi zdjęciami. W pierwszym odruchu Ula zwróciła się o pomoc do Adama z którym wspólnie myśleli nad rozwiązaniem problemu.

Zobacz: M jak miłość. Natalka w policyjnym mundurze!

Młoda Mostowiakówna w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" nie wytrzyma presji i postanowi zapłacić szantażyście, o czym natychmiast poinformuje prawnika:

- Mam zadzwonic i pogadać z facetem?
- Nie słuchaj, ja wiem, że sie wkurzysz, ale ja mu dałam już tą kasę.
- Co?! - Adam będzie wściekły na Ulę! - Zapłaciłaś szantażyście? Prosiłem, ostrzegałem. Teraz to nie wiem, zachęciłaś go tylko do tego, żeby zarządał jeszcze więcej.
- Ja nie mam więcej pieniędzy. I on o tym dobrze wie.

W 1256 odcinku serialu "M jak miłość" Adam nadal będzie uparty i pozostanie przy swoim zdaniu - dla niego, jako dla prawnika wymuszanie, wyłudzanie oraz szantażowanie to przestępstwo i stwierdzi, że Mostowiakówna powinna była przeciwstawić się byłemu chłopakowi i nie dopuścić do tego, by straciła wszystkie swoje oszczędności.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej wyciągnie Marcina z więzienia - WIDEO

Aktualnie Ula, jak sama powiedziała, będzie bez grosza przy duszy. Jej pewność, że chłopak nie zarząda od niej więcej może ją wyprowadzić na manowce - co, jeśli nagle szantażysta odezwie się do niej, że chce więcej?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: