SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka w policyjnym mundurze!

M jak miłość. Natalka w policyjnym mundurze!

22.11.2016, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1256 Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1256 Natalka (Marcjanna Lelek) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W końcu się stało! Marzenie Natalki (Marcjanna Lelek) spełni się w 1256 odcinku serialu "M jak miłość"! Nareszcie będzie mogła pełnić funkcję, której tak bardzo pragnęła. Wszystkie treningi z Frankiem (Piotr Nerlewski) opłaciły się i zobaczymy Natalkę 1256 odcinku serialu "M jak miłość" już w mundurze policyjnym!

"M jak miłość" odcinek 1256 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po zdaniu egzaminów sprawnościowych wymaganych Natalka wreszcie może nazwać siebie policjantką! W 1256 odcinku serialu "M jak miłość" policjant Staszek (Sławomir Holland) przywita Mostowiakównę w, jak sam to ujmie, policyjnej rodzinie!

Zobacz: M jak miłość. Bilski grozi, że zamorduje Artura!

Z tej okazji spóźniona Natalka dostanie w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" od swojego przełożonego nowy mundur! Ucieszy się z niego, niczym mała dziewczynka. Jednkaże jej mina zrzednie, gdy policjant zostawi ją na posterunku samą, a sam pojedzie na wezwanie! Początki bywają trudne, dlatego też Ula (Iga Krefft) i Franek (Piotr Nerlewski) zorganizują piknik nad wodą. Natalka przyjdzie spóźniona, ale za to już w kompletnie innej odsłonie! Będzie chciała jak najszybciej przekazać najbliższym cudowne wieści.

Natalce coraz lepiej wychodzi przybieranie pozy twardej policjantki. Ula, kiedy zobaczy siostrę w mundurze w 1256 odcinku serialu "M jak miłość", parsknie śmiechem, ale już chwilę później jej pogratuluje:
- Kochana, ale to miał być piknik nad wodą, a nie bal przebierańców! Posterunkowa Mostowiak? W końcu spełniło się twoje skryte marzenie…

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej wyciągnie Marcina z więzienia - WIDEO

To nowy rozdział w życiu Natalki - w końcu spełni się jej marzenie i zostanie pełnoprawną policjantką! Trzeba przyznać, że ten granatowy mundur doskonale jej pasuje. Ciekawe, kiedy po raz pierwszy wyruszy na akcję!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: