SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek umiera na raka, a Ewa ucieka za granicę

M jak miłość. Marek umiera na raka, a Ewa ucieka za granicę

05.11.2016, godz. 18:59
M jak miłość odcinek 1256, Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1256, Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Nieświadoma choroby męża Ewa (Dominika Kluźniak) w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" wyjedzie z Polski! Marek (Kacper Kuszewski) ukryje przed nią fakt, że umiera. W 1256 odcinku serialu podejmie decyzję o operacji, ale żony przy nim nie będzie. To przykre, bo gdy Ewa walczyła z rakiem, Mostowiak nie opuszczał jej nawet na krok.

"M jak miłość" odcinek 1256 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marek okłamie żonę! Nie powie jej w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" o diagnozie, jaką otrzymał od lekarza. Po wycięciu patologicznego pieprzyka, to nie koniec jego zmagań. Okaże się, że Mostowiak ma raka skóry, którego natychmiast trzeba będzie leczyć. W innym wypadku, sytuacja może zakończyć się tragicznie.

Zobacz: M jak miłość. Artur uratuje Lucjana przed śmiercią

Gdy Ewa chorowała na raka, Marek był przy niej i wspierał ją na każdym kroku, dlatego tak wielkim szokiem będzie to, że w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" zatai przed nią informacje na temat swojego stanu zdrowia. W końcu kiedy teraz sam ma czerniaka i może stracić życie, postanawia ukryć przed nią to, że umiera. W najlepszym wpadku, jeśli dojdzie do przerzutów, wytną mu węzły chłonne... Marek będzie wymagał operacji. W przeciwieństwie do Lucjana (Witold Pyrkosz), on chce się leczyć i podejmuje decyzję w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" o przeprowadzniu zabiegu. Ewa zauważy, że coś dzieje się z mężem, ten jednak będzie milczał. Umówi się na usunięcie nowotworu podczas wyjazdu żony do Amsterdamu. 
- Zgłosze się do szpitala w poniedziałek rano - powie według "Swiata Seriali" lekarzowi w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" po przeczytaniu informacji na temat czerniaka. Ewa

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan zrezygnuje z roli Joanny Tarnowskiej?

Czy Ewa w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" dowie się o chorobie męża przed wyjazdem i zostanie, czy wyjedzie na konferencję naukową? Czy Marek przeżyje operację?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: