SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan zacznie się leczyć!

M jak miłość. Lucjan zacznie się leczyć!

08.11.2016, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1250 Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1250 Lucjan (Witold Pyrkosz) foto:

Lucjan (Witold Pyrkosz) nie czuje się najlepiej, ale Barbara (Teresa Lipowska) nie może go nakłonić do leczenia. Sytuacja zmieni się w 1256 odcinku "M jak miłość" gdy do akcji wkroczy Ula (Iga Krefft), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa). Mostowiak nie będzie miał wyboru i pod czujnym okiem wszystkich członków rodziny zgodzi się odwiedzić kardiologa! Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1256 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Fani "M jak miłość" dobrze wiedzą, że Lucjan Mostowiak od jakiegoś czasu zmaga się z chorym sercem. Senior przyjmuje leki, ale do lekarza nie chce iść za żadne skarby!

Zobacz: M jak miłość. Artur uratuje Lucjana przed śmiercią

W 1256 odcinku "M jak miłość" Ula będzie przerażona widząc, jaką garść specyfików łyka jej kochany dziadek - Powinieneś iść do lekarza, dziadku. Jak najszybciej! - powie dziewczyna.
-To samo mu ciągle powtarzam, ale w ogóle mnie nie słucha - wyżali się Barbara.

W tym samym odcinku "M jak miłość" seniorka poprosi Marysię, żeby nakłoniła ojca do wizyty w przychodni. Rogowska postanowi odwiedzić rodziców z Arturem, który sprytnie wyśle byłego teścia na kontrolę do kardiologa.

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan zrezygnuje z roli Joanny Tarnowskiej?

Lucjan od razu będzie wiedział co jest grane, gdy Marysia i Artur przyjadą do Grabiny. Rogowski namówi seniora na partyjkę szachów. Warunek będzie jeden - przegrana Lucjana oznaczać będzie, że idzie on do lekarza tak szybko, jak to tylko możliwe!

Barbara będzie zachwycona, gdy w 1256 odcinku "M jak miłość" zięć wygra, a jej mąż będzie musiał iść do kardiologa. Czy dzięki temu serce Lucjana wróci do formy sprzed lat?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: