SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Justyna skarży się Frankowi na Ulę

M jak miłość. Justyna skarży się Frankowi na Ulę

22.11.2016, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1256 Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość odcinek 1256 Justyna (Olga Kalicka) foto: TVP2

Kolejna intryga Justyny (Olga Kalicka) przed nami! Dziewczyna przyjdzie do Zarzyckiego (Piotr Nerlewski) w 1256 odcinku serialu "M jak miłość", by poskarżyć mu się na Ulę (Iga Krefft), która ostatnio zagroziła nauczycielce. Oczywiście Franek nie wie, że to po to, by Justyna odpuściła sobie rozwalanie związku jego i Natalki (Marcjanna Lelek). Co zrobi Ula w 1256 odcinku serialu "M jak miłość", gdy dowie się o skardze podłej Justyny?

"M jak miłość" odcinek 1256 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Justyna jak zwykle w najmniej odpowiednim momencie zjawi się w pracy Franka, by zwrócić na siebie jego uwagę. Będzie chciała w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" wykorzystać swoje ostatnie spięcia z Mostowiakównami, aby przeciągnąć Zarzyckiego na swoją stronę!

Zobacz: M jak miłość. Natalka w policyjnym mundurze!

- Słuchaj, muszę lecieć. Powiesz mi w końcu, co to za sprawa?
- Chodzi o Ulę. Nawet nie wiem, czy powinnam ci o tym mówić - powie Justyna w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" z udawanym wahaniem na twarzy - Jak się ostatnio widziałyśmy, to ona zachowała się dość nieprzyjemnie. Mogę nawet powiedzieć, że agresywnie (...) zaczęła gadać jakieś głupoty, zaczeła mi grozić. A potem mnie popchnęła, wiesz?

Justyna skłamie Frankowi, że Ula ją przewróciła! Pokaże leśniczemu siniaka, którego na pewno nie nabiła jej Mostowiakówna. Na dodatek nawciska Zarzyckiemu, że chciała pójść z tym do Natalki, ale jakoś tak wolała jednak przyjść z tym do niego. Pijawka, bo tak chyba można najlepiej określić Justynę przez jej ostatnie zachowanie, poprosi Franka w 1256 odcinku serialu "M jak miłość", by porozmawiał z siostrą jego ukochanej.

Później leśniczy i Ula wyruszą na piknik. Natalka spóźni się na spotkanie nad wodą, więc Franek korzystając z okazji w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" zapyta Ulę, o co chodzi z Justyną. Ta słysząc, co manipulatorka nawciskała Zarzyckiemu jedynie kpiąco sie uśmieje:
- (...) ta Justyna kręci coś, mąci. A teraz na dodatek kłamie. Naprawdę nie domyślasz się, o co jej może chodzić?

Przeczytaj: M jak miłość. Bilski grozi, że zamorduje Artura!

Czy Franek w końcu połączy elementy układanki w jedną całość i zrozumie, że Justyna ostrzy sobie na niego kły i pazury?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: