SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Justyna poskarży się Frankowi na Natalkę i Ulę

M jak miłość. Justyna poskarży się Frankowi na Natalkę i Ulę

03.11.2016, godz. 09:00
M jak miłość, Ula (Iga Krefft), Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość, Ula (Iga Krefft), Justyna (Olga Kalicka) foto:

Justyna (Olga Kalicka) pokona córki Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Natalka (Marcjanna Lelek) nie wtrąca się w znajomość Franka (Piotr Nerlewski) z byłą narzeczoną, ale w 1256 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) zacznie mieć do niej pretensje. Nauczycielka tak tego nie zostawi i poskarży się Zarzyckiemu na atak młodej Mostowiakówny! Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" i czy leśniczy zwróci Uli uwagę, żeby dała Justynie spokój?

"M jak miłość" odcinek 1256 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wojna Justyny z Natalką trwa, a będzie jeszcze poważniej. W 1256 odcinku "M jak miłość" panie będą musiały ze sobą współpracować i nie będą umiały ukryć, że zwyczajnie się nienawidzą.

Zobacz: M jak miłość. Marek chory na raka ukrywa przed rodziną swoje problemy

W 1256 odcinku "M jak miłość" Staszek (Sławomir Holland) oficjalnie przyjmie Natalkę na stanowisko posterunkowej. Natalka zda wszystkie niezbędne egzaminy i spełni swoje marzenie o pracy w policji.

Jej pierwszą klientką będzie właśnie Justyna, która postanowiła urządzić biegi przełajowe w lesie i potrzebuje pomocy policji w organizacji zabawy.

Przeczytaj: M jak miłość. Lucjan umiera na serce. Mostowiak nie chce się leczyć

Po starciu na komisariacie zażenowana Justyna od razu pojedzie do Franka i poskarży się na Natalkę i jej siostrę, które jej zdaniem się na nią uwzięły.

Musicie też wiedzieć, że wcześniej Ula będzie dla byłej narzeczonej Franka niezbyt miła. Mostowiakówna zagrozi jej i zażąda by zniknęła z życia leśniczego! Czy Zarzycki coś z tym zrobi i stanie w obronie byłej ukochanej?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: