SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski grozi, że zamorduje Artura!

M jak miłość. Bilski grozi, że zamorduje Artura!

21.11.2016, godz. 21:05
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto:

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie szantażowana śmiercią Artura (Robert Moskwa)! W 1256 odcinku serialu "M jak milość" uda się do szpitala, na odwiedziny do Bilskiego (Zbigniew Stryj), by poinformować go  definitywnym zakończeniu ich związku. Były partner w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" zagrozi jej, że zamorduje jej byłego męża!

"M jak miłość" odcinek 1256 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marysia wyjedzie z Grabiny spiesząc się w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" po podjętej decyzji do szpitala, gdzie będzie leżał Bilski po przeprowadzeniu na sobie próby samobójczej. Będze miała mu do przekazania wieści niecierpiące zwłoki.

Zobacz: M jak miłość. Lucjan umiera na serce, ale nie chce się leczyć

Miarka się przebierze i w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" Marysia powie "dość". Pojedzie do Bilskiemu, by mu to powiedzieć.


- Tak będzie najlepiej dla wszystkich - powie mu na wstępie, zresztą całkowicie słusznie. Jak podaje "Świat Seriali" oznajmi mu, że jej decyzja jest ostateczna. Wtedy Robert wzniesie agresywny sprzeciw. Złapie Marysię i wściekły w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie jej grozić. Bilski wycedzi przez zęby, że nie pozwoli Marysi odejść od niego, ani go porzucić. Nie będzie potrafił poradzić sobie z myślą, że nie będzie już jego własnością i wróciła do byłego męża. Patrząc Marysi prosto w oczy, wypowie ostateczną groźbę w stronę jej i Mostowiaka:
- Jeśli Artur się do ciebie wprowadzi... Zabiję go, przysięgam! Zabiję, jak psa! - Wykrzyczy przerażonej kobiecie w twarz.

Przeczytaj: M jak miłość. Naomi umrze? Tancerka ofiarą damskiego boksera

Czy Bilski faktycznie zabje Artura? Co zrobi Marysia po tym, jak Robert w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" zagrozi jej, że zabije jej męża? Zgłosi sprawę na policję, pomimo braku dowodów? Przekonamy się w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: