SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur uratuje Lucjana przed śmiercią

M jak miłość. Artur uratuje Lucjana przed śmiercią

03.11.2016, godz. 16:00
M jak miłość odc. 1152. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1152. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska) foto:

Lucjan (Witold Pyrkosz) umrze? W 1256 odcinku serialu "M jak miłość" senior będzie bardzo uparty! Na nic zdadzą się normalne sposoby przekonania go, by przeprowadził niezbędne badania. Barbara (Teresa Lipowska) zdradzi Uli (Iga Krefft) w 1256 odcinku serialu "M jak miłość", że Lucek ma problemy z sercem. Na odsiecz przybędzie Artur (Robert Moskwa). Jaka będzie jego diagnoza?

"M jak miłość" odcinek 1256 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Lucjan nie chce się leczyć! Barbara co prawda będzie podawać mu leki w 1256 odcinku serialu "M jak miłość", jednakże o jakichkolwiek badaniach nie będzie mowy. Dzięki Uli dowiemy się, że z Lucjanem jest coraz gorzej...

Zobacz: M jak miłość. Justyna poskarży się Frankowi na Natalkę i Ulę

Marysia (Małgorzata Pieńskowska) zawiadomi Artura o całej sytuacji w 1256 odcinku serialu "M jak miłość". Rogowski przybędzie do Grabiny już kilka godzin później, by interweniować ze zdrowiem staruszka. Wpierw okłamie Lucjana, że wpadł jedynie przelotnie, przez przypadek. Pomimo to, jak podaje "Świat Seriali", cwany i doświadczony życiem Lucek nie da się nabrać na takie zagrywki! 
- Załatwmy to od razu i miejsmy to z głowy, bo do żadnego kardiologa nie pójdę - Ostatecznie w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" powie Arturowi, że ten może go przebadać.

Rogowski wpadnie wtedy na genialny pomysł. Musi być w końcu jakiś sposób, by przekonać sędziwego Mostowiaka do zadbania o swoje zdrowie. Artur zamierza przekonać go w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" by poszedł do kardiologa, jeżeli przegra partię w szachy! Taki zakład to dopiero gratka dla Lucjana.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala i Paweł wrócą do Warszawy

Artur będzie musiał się postarać w 1256 odcinuk serialu "M jak miłość", jeżeli chce uratować Mostowiakowi życie. Kto okaże się być lepszym szachistą? Doświadczony Lucjan, czy zaparty Artur? Przekonamy się już niedługo w serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: