SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur odratuje swoje małżeństwo z Marysią!

M jak miłość. Artur odratuje swoje małżeństwo z Marysią!

22.11.2016, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1256, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1256, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa) foto:

Artur (Robert Moskwa) wkracza do akcji. W 1256 odcinku "M jak miłość" lekarz zabiera Marysię (Małgorzata Pieńkowska) na spacer i próbuje obudzić w niej dawne uczucia. Uda się? W tym samym odcinku "M jak miłość" Rogowski pomoże byłej żonie nakłonić jej ojca do wizyty u lekarza. Czy Marysia na nowo zakocha się w Arturze?

"M jak miłość" odcinek 1256 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marysia umawia się z Arturem na spacer, a podczas spotkania dowiaduje się, że jej były mąż musi opuścić dotychczasowe lokum.

Zobacz: M jak miłość. Natalka w policyjnym mundurze!

Rogowska rozważa przyjęcie Artura pod swój dach, ale dochodzi do wniosku, że nie ma u siebie tyle miejsca. Spotkanie przebiega jednak w miłej atmosferze. Rogowski imponuje ukochanej i proponuje, by pojechali razem do Grabiny, namówić Lucjana (Witold Pyrkosz) na wizytę u lekarza. Barbara (Teresa Lipowska) prosił córkę, żeby przemówiła mu do rozumu.

W Grabinie będzie romantycznie. Artur przytuli byłą żonę. - Co teraz będzie?
-W moim wieku i z moimi doświadczeniami wiem, że nie ma co planować. Będzie jak ma być - powie Rogowska tuląc się do Artura.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej wyciągnie Marcina z więzienia - WIDEO

Bilski nie będzie tak wyrozumiały. Gdy Marysia odwiedzi go w 1256 odcinku "M jak miłość" bandyta po próbie samobójczej zacznie grozić, że zamorduje Rogowskiego! - Jeśli Artur się do ciebie wprowadzi… Zabiję go, przysięgam. Zabiję jak psa! - powie Robert. Jak zareaguje Marysia?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: