SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Szczera rozmowa Tomka i Karola, którego wybierze Agnieszka?

M jak miłość. Szczera rozmowa Tomka i Karola, którego wybierze Agnieszka?

16.11.2016, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1255 Karol (Tomasz Nosiński) Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1255 Karol (Tomasz Nosiński) Tomek (Andrzej Młynarczyk)     foto: mjakmilosc.tvp.pl

Karol (Tomasz Nosiński) w 1255 odcinku serialu "M jak miłość" zdecyduje się na szczerą rozmowę z Agnieszką (Magdalena Walach). Wpierw jednak upewni się, że jego planów w przyszłości nie pokrzyżuje Tomek (Andrzej Młynarczyk). Obaj mężczyźni spotkają się w 1255 odcinku serialu "M jak miłość", by porozmawiać o uczuciach!

"M jak miłość" odcinek 1255 - poniedziałek, 21.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Pediatra, który uratował życie Helenki (Ola Trojanowska) w trakcie jej pobytu w szpitalu powoli zaczynał czuć coś więcej do Agnieszki. W końcu dosięgnęła go strzała amora i zakochał się w niej na amen. W 1255 odcinku serialu "M jak miłość" w końcu zdecyduje się podjąć pewne kroki, by zawalczyć o ukochaną kobietę.

Zobacz: M jak miłość. Naomi pobita! Marcin uratuje baletnicę przed Mariuszem

W tym celu spotka się z Tomkiem, aby dowiedzieć się, czy tej dójki na pewno już nic nie łączy. Podczas leczenia córeczki Agi i Tomka Karol zauważył pewnego rodzaju czułość i więź, która łączy tą dwójkę. Nie będzie chciał, aby to stanęło mu na drodze. Kiedy już zobaczy się z Tomaszem, wyzna:

- Kilka razy proponowałem jej wspólne wyjście, kolację, wyjazd… Ale za każdym razem odmawiała. I myślę… jestem prawie pewien, że Agnieszka… jest zaangażowana uczuciowo gdzie indziej… - zasugeruje pediatra.
- Domyślam się, o co ci chodzi... ale nasza znajomość to już zamknięty rozdział. Nawet, jeśli z zewnątrz wygląda to trochę inaczej.(…) Jeśli mogę ci coś doradzić… to może wykaż się w końcu jakimś większym zdecydowaniem? -
poradzi Karolowi w 1255 odcinku serialu "M jak miłość" ojciec Helenki.

Po tej konwersacji lekarz podejmie decyzję - spotka się z Agnieszką i w końcu powie jej o swoich uczuciach, które do niej żywi już od dłuższego czasu.

- Wydajesz się… zdenerwowany? Coś się stało?
- Stało się, już jakiś czas temu... I dobrze o tym wiesz. Zakochałem się w tobie...

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz nie ma sił grać! Lucjan zniknie z serialu?

Jaka będzie reakcja Agnieszki? W końcu Karol uratował życie jej córce i w międzyczasie bardzo ją wspierał, by się nie załamała nerwowo. Zrobił dla niej naprawdę wiele, ale czy to wystarczy? Czy Agnieszka odwzajemni uczucie Karola?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: