SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin atakuje Mariusza. Naomi będzie bezpieczna?

M jak miłość. Marcin atakuje Mariusza. Naomi będzie bezpieczna?

21.11.2016, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1256 Marcin (Mikołaj Roznerski) Naomi (Mayu Garlińska-Sakai) Mariusz (Mariusz Witkowski)
M jak miłość odcinek 1256 Marcin (Mikołaj Roznerski) Naomi (Mayu Garlińska-Sakai) Mariusz (Mariusz Witkowski) foto: TVP2

Marcin (Mikołaj Roznerski) obrońcą Naomi (Mayu Garlińska-Sakai)! Tancerka zadzwoni zapłakana do Marcina (Mikołaj Roznerski) w 1255 odcinku serialu "M jak miłość" mówiąc mu, że popełniła kolejny błąd! Chodakowski niewiele myśląc spotka sie z przyjaciółką, która okaże się być mocno pobita. Wściekły do granic możliwości rzuci się w 1255 odcinku "M jak miłość" na Mariusza (Mariusz Witkowski) z pięściami!

"M jak miłość" odcinek 1255 - poniedziałek, 21.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Naomi poinformuje Marcina w 1255 odcinku serialu "M jak miłość" o tym, że nadal nie zerwała kontaktu z patologicznym mężczyzną. Co najgorsze, zadzwoni do jego biura cała zapłakana mówiąc, że chyba popełniła kolejny błąd! Chodakowski zmarwti się sytuacją przyjaciółki nie na żarty i pomimo własnych obowiązków postanowi jej pomóc.

Zobacz: M jak miłość. Justyna kontra Natalka. Kłótnia dziewczyn Franka na komisariacie

Po rozmowie telefonicznej w 1255 odcinku serial "M jak miłość" Marcin pojedzie do mieszkania Naomi, by zobaczyć, co takiego się stało, że tancerka jest w takim złym stanie psychicznym. Oczywiście wcześniej wściekł się na nią, że od razu nie zakończyła toksycznej relacji z Mariuszem.

Akurat w chwili kiedy Chodakowski dojdzie do drzwi mieszkania Naomi i Mariusza, dziewczyna będzie z niego wychodzić. Pierwszym znakiem ostrzegawczym okażą się jej okulary, zasłaniające pół twarzy... Marcin zerwie je z twarzy tancerki i po zobaczeniu, co pod nimi się kryje z hukiem otworzy drzwi do środka. Niczego nieświadomy Mariusz wychyli się zza drzwi, by zobaczyć, co się dzieje.
- Co, taki damski bokser jesteś?! - krzyknie w 1255 odcinku serialu "M jak miłość" Chodakowski i zacznie się z nim szarpać.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka nie chce Karola, bo wciąż kocha Tomka?

Marcin w spektakularny sposób wyrzuci Mariusza z mieszkania Naomi. Zagrozi mu, że ma więcej nie pokazywać się w okolicy, bo inczaczej źle skończy. Czy to wystarczy, by powstrzymać Mariusza przed dalszym nękaniem baletnicy?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: